Jump to content
carlos74

Slovak sport bez Premier league !!!!!

Recommended Posts

"Televízia tiež hodnotila vysielanie prvej sezóny najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League. Výstupom je rozhodnutie nevyužiť opciu na vysielacie práva Premier League na ďalšiu sezónu, nakoľko prínos tejto súťaže na našich obrazovkách nesplnil naše očakávania," uvedl na stránkách Slovak Sport TV Lukáš Greguš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jak jsem psal už v době, kdy SS koupily práva na PL, problémem těchto nových stanic je, že nemají žádné zkušenosti, management má růžové brýle a všichni si myslí, že když přebijí nabídku ostatních televizí a utratí za práva majlant, tak se i potom na PL napakují. Špatná kalkulace a neschopnost dostat PL k co možná nejvíce divákům se jim vrátila jako bumerang, a můžeme říct, že je to jedině dobře. Snad to bude odstrašující případ pro další veksláky, kteří by měli chuť vydražit práva od sezóny 2016/17. Není důvod, aby tyto pochybné "startupy" zvyšovali každé období cenu práv do takové výše, že zavedené tv, které si návratnost dokáží spočítat, přestanou mít zájem a divák se na další období stává rukojmím podnikavců s mega egem, ale mizernými schopnostmi.

 

Osobně jsem přesvědčený, že ani digisport (digiTV) na PL nevydělával a ani jim to nepřineslo významný počet nových zákazníků. Data z minulého období kdy vysílali PL jistě mají a možná zváží vysílání digisportu i u jiných operátorů, protože jedině to by dávalo ekonomický smysl. Očekávat nějakou větší migraci na platformu DigiTV kvůli PL, by bylo od manažerů Digi poměrně naivní. Těch skalních fanoušků, co každý rok kvůli PL přecházejí k jinému operátorovi, moc není.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jako, proc UPC okamzite nevypovi tem smejdum slovenskym(mysleno slovak sport management, nic proti slovakum,jako takovym) smlouvu za takove jednani a nedomluvi se s Digi,jako to udelalo O2 do prdele, ted musim platit skoro jese rok neco co nechci!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

škoda!

zda absence Premier League důvodů ukončit smlouvu s UPC?

podepsal jsem smlouvu před 20 dny... doba je minimálně jeden rok.

vlastne nic jiného, než APL nepotřebuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se nepletu, tak když ukončíš věrnostní období dřív, budou ti již čerpané slevy doúčtovány do nevěrnostní výše. Jestli tedy čerpáš 1.měsíc, tak by ti měli doúčtovat 1x 300 Kč. V případě, že bys ukončoval až po 11. měsíci, doúčtovali by ti 11x 300,-.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...