Přejít na obsah
Sosi

Končí mi smlouva a s ní i nováčkovská sleva

Recommended Posts

Ahoj,

vím, že se to pravděpodobně řeší v mnoha vláknech, ale není v mých silách je všechny projít, navíc, když už jsou mnohdy neaktuální.

 

V průběhu září mi končí smlouva s UPC (nebo jen sleva?), resp. bude tomu rok, co jsem si od nich v novém bytě pořídil UPC FIBER POWER 30 za 312Kč cca. Bohužel ta smlouva je tak na h***o psaná, že se v ní nevyznám a nic podle ní nezjistím, stejně jak celý UPC. Jestli si dobře pamatuju, je to teď i v nějakým ceníku, po roce využívání té zvýhodněné slevy bych měl platit plnou taxu, nějakých cca 520...? (smlouva je tedy na rok nebo na neurčito?) Na tu cenu jim kašlu, ale nevím, co je nejvýhodnější. Ukončit smlouvu a nechat to napsat na přítelkyni jako nevého majitele a za rok zase zpět na sebe? Nebo to takto nejde dělat? Nebo koukám, že jsou tu nějaký věrnostní slevy, vyplatí se spíš ty, než to takto složitě přehlašovat každý rok? Případně jak si o tu věrnostní slevu říci?

 

Díky moc všem za info a trpělivost, jestli něco nesnáším, tak je to řešení těchto věcí u společností, která neumí na web nebo smlouvu napsat nic přímo, jenom s každým vyjebávat a doufat, že se nidko neozve. Snad je tu pár nadšenců, co to sledují.

 

Díky

Sdílet toto téma


Link to post

Na jejich stránkách píší,že stávající smlouvu automaticky prodlouží o další 1 rok za stejnou cenu,ale pro jistotu bych si zavolal na kc a ujistil se.

"Jaká bude cena po 12 měsících využívání služby?

Věrnostní výhody včetně zlevněné ceny Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období - tedy na dalších 12 měsíců. Slevu Vám prodloužíme na další období automaticky, pokud nás sami nepožádáte o převedení na standardní portfolio."

 • lokalitaBrno-Kohoutovice
 • internetInternet 200
 • televizeTV Komplet
 • telefonTelefón Basic
 • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Ten tarif Fiber 30 se už nenabízí, takže mu ho asi neprodlouží. Spíš se poohlídnout po těch novejch, buď 10/1 za 270 kaček, anebo 40/4 za 349 kaček měsíčně. V obou případech je to cena vč. pronájmu toho WiFi modemo-routeru a platí při využívání služby 12 měsíců. Ovšem je to pro nový zákazníky, ne pro stávající, a to ani v rámci věrnostního portfolia ne. Takže bych už psal výpověď a po skončení to pak hned uzavřel jako novej klient.

Sdílet toto téma


Link to post

Většinou to bylo tak, že sleva trvala 12/24 měsíce, a pak se platila plná cena :-/ Nicméně každý to mohl mít nastavené jinak, takže kontaktu s UPC se pravděpodobně nevyhnete.

Fiber 30 se už nově nenabízí, ale prodloužení stávajících smluv jede dál, dokud si zákazník nepožádá o jiný tarif.

Sdílet toto téma


Link to post

zacal bych tim, ze bych podal vypoved a pockal na retencni nabidku, pokud bude vyhodna pristoupil na ni v opacnem pripade uzavrel novou smlouvu s akční nabídkou. většinou když se argumentuje akční nabídkou vc. parametru a ceny tak ji daji i stavajicimu zakaznikovi nez aby o nej prisli

tarif se nenabizi tzn. asi nabidnou 40tku s cimz zas souvisi vymena modemu za ED3.0

 • lokalitaPraha
 • internetInternet 150
 • televizeTV Klasik
 • telefon-
 • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma


Link to post

Protože se na TV už moc nedívám, plánuju zůstat v případě UPC jen u internetu. Jen mě zajímá, pokud uzavřu tu věrnostní slevu na 1 rok u toho internetu 40, a třeba někdy v lednu zjistil, že mi ty kanály TV chybí a chtěl bych využít ten balíček služeb internet + DTV Klasik s EBT s věrnostní slevou na rok, lze na něj snadno přejít bez sankcí?

 • lokalitaVelké
 • internetInternet 100
 • televizeTV Klasik
 • telefon-
 • zařízeníModem

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×