Jump to content

Slovak Sport a natlak UPC.


Recommended Posts

Slovak Sport nabídne české komentátory

 

Českou Synot ligu navíc na Slovak Sportu doplní český, nikoli slovenský komentář. Právě slovenští komentátoři totiž odrazují část diváků například u Premier league. „Myslím si, že Premier league, kterou vysílají v této sezóně, je u nich utopená. Není už tím, čím bývala, když jsme ji dávali na Primě a souběžně běžela na Nově Sport. Není to ono, jsou tam slovenské komentáře, slovenští hosté, už je to trošku jiné. Nemá to ty grády a popularitu,“ řekl serveru DigiZone.cz šéfredaktor Sportu 5 Radek Macháček. Pro první kanál Slovak Sportu je vstup do Regionální sítě 8 vlastně návratem do českého DVB-T. Už loni byl totiž po krátkou dobu dostupný v pražské Regionální síti 4. [u]Odtud byl ale nucen odejít na nátlak UPC.

 

[/u]Největšímu českému kabelovému operátorovi se nelíbilo, že Slovak Sport, který v tuzemsku vystupoval jako placený kanál a UPC mu platila za každou aktivní přípojku, jež umožňovala domácnosti sledovat tento program, je v Praze zároveň vysílán pozemně a dostupný zdarma. Vstupem do Regionální sítě 8 se problém ještě víc prohloubí, majitel Slovak Sportu, jímž má být telekomunikační společnost Slovak Telekom, se tak bude muset rozloučit s částí příjmů od české UPC. Ta zřejmě bude tento kanál nadále šířit jako „must carry“, povinně zařazený program, v nejnižší programové nabídce a také v DVB-T multiplexu šířeném po jejích kabelových rozvodech. Stejně je UPC už vypořádala se Sportem 5, který také vysílá v Regionální síti 8.

 

http://www.digizone.cz/clanky/regionaln ... vak-sport/

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
Link to post
Share on other sites

Šéfredaktor Sportu 5 by měl v prvé řadě "držet hubu" a nevyjadřovat se ke kvalitě ostatních programů, když sám má máslo na hlavě. Na Sportu 5 už zůstalo jen DTM, jinak je ten kanál oproti loňskému roku naprostým propadákem na který se nedá dívat. Kde je Indycar a Nascar milý šéfredaktore? Místo toho vysílají pitomosti regionálního formátu o MTB, cyklistice, modelářský svět, záznam jachtingu z minulého roku, karting magazín, krav maga pro ženy atd. Na 1 hodinu živého vysílání motorsportu padne tak 24 hodin blbostí a opakovaček ze záznamu, někdy už i hodně letitých.

 

SS aspoň podepsal a dokáže na naše obrazovky přinést jednu z nejlepších soutěží světa, kdežto S5 je jako vykradený krám. Osobně mě slovenština nevadí, je to příbuzný jazyk a nemám s tím problém. Beru to jako fakt, že žádná česká stanice nebyla schopna (ochotna) PL pro čechy koupit, tak se holt díváme na fotbal se slovenským komentářem.

Link to post
Share on other sites

SS aspoň podepsal a dokáže na naše obrazovky přinést jednu z nejlepších soutěží světa, kdežto S5 je jako vykradený krám. Osobně mě slovenština nevadí, je to příbuzný jazyk a nemám s tím problém. Beru to jako fakt, že žádná česká stanice nebyla schopna (ochotna) PL pro čechy koupit, tak se holt díváme na fotbal se slovenským komentářem.cojoiner

 

IP: 62.245.107.193

 

...má pravdu předsedo...

 • Internet 100
 • -
 • TV Komfort
 • HD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul
 • HK
Link to post
Share on other sites

No mě vůbec nevadí,že Slováci komentují Premier league.(viz.předešlý příspěvek)

Mě vadí ty přenosy Synot ligy.Těď poočku sleduju Slávka-Baník a jednak mě zaráží kvalita přenosu,

je to nějaký zvláštní upscale do HD a ty opakovačky,to je nějakej zašumělej internetovej stream.

A dále by mě zajímalo,kdo ty přenosy vyrábí,protože ten komentátor mě připadá občas úplně mimo

(nic proti Slovákům) a to ještě docela trapně na začátku přenosu opomenuli na ploše slávistickou legendu

Stanislava Procházku-95let.(A to nejsem žádnej slávista)

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...