Jump to content

Recommended Posts

A jaký je důvod je si to v rozlišení určeném pro mobilní zařízení pouštět na velké fullHD TV??? Chromecast mám taky ale nenapadlo by mě to použít takto...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Guest

Tak bohuzel me nefunguje prihlaseni na HBO GO

https://czapi.hbogo.eu/oauthupc/request ... yctyp1weqr

504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.

Mate nekdo stejny problem ?

Jinak mam jeste jeden problem kazdy tyden musim znova zadavat u SAMSUNG aplikace TV PIN ,ale ten lze zadat az po prihlaseni na WWW.

Mate nekdo stejny problem ?

Vyzkoušej a uvidíš! Jestliže máš rychlý internet, budeš mít film v HD kvalitě na televizi.
Asi jsem natvrdlý, a ty jsi evidentně mou otázku ne zcela pochopil, ale HBO ve FullHD mám již několik let přímo z DVB-C (a předpokládám, že každý, kdo má HBO abonovano), takže stále netuším, proč bych to měl nahrazovat streamem přes Chromecast.

Chromecast mám, a mám i velmi rychlé připojení 250Mbps [WHITE SMILING FACE], ale je to jako se drbat se pravou rukou na levé lopatce ...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Guest

Mám stejný problém s přihlašováním přes učet upc do HBO GO, nejprve to psalo že server neodpovídá a nedalo se přihlásit, od 1.9. to píše novou hlášku - Operator_Auth_ssomissing. Píšu na klientský servis, proč platím za službu která nefunguje, a zpět mi posílají smsky na telefon, že už problém vyřešili, a opět že problem zase řeší a tak stále dokola. Nejlépe když mi to posílají po půlnoci čtveráči. Tato služba je fakt shit.

Mám stejný problém s přihlašováním přes učet upc do HBO Go... proč platím za službu která nefunguje...
Celkem by mě zajímalo, který operátor si nechá za službu HBO GO platit? Pokud vím, tak je to služba zdarma pro každého abonenta HBO!

Guest

Pokud ještě nemáte akutální informace, tak problém s přihlašováním se řeší. Jde o nějakou chybu na autentifikačním serveru UPC...

Dnes som skusil spustit HBO GO vo W10 Edge a na moje prekvapenie ide,ale v sprave zariadenia je Edge ako Chrome 42.Este pred vcerom to chcelo Silverlight.Zaujimave je,ze skusobny prehravac pyta instalacku Silverlightu,pricom filmy idu prehrat.V Chrome 45 ide normalne aj so skusobnym prehravacom.

Snimkaobrazovky12lspj.png

Snimkaobrazovky132pmj.png

55.PNG

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Guest

Já mám problém s tím že mi to pise ze nemám aktivované přehrávání 3G a že se to dá nastavit možnosti> nastavení.. problém je ze to tam nikde není a chytám nervy ze se na to nemůžu koukat když nejsem doma! Prosím o pomoc -.-

Ja v tom ziadny problem nevidim.HBO GO sa na verziu 4.5 aktualizuje automaticky ako mne alebo aktualnu verziu ponukne na stiahnutie google play.

Screenshot20160212120055tlcs.png

55.PNG

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Guest

takže chápu-li dobře zdarma je jen pro ty co maj kompletní nabídku pro ostatní je zpoplatněn

Mam od UPC internet+TV bez HBO a HBO Go me v pocitaci pri prihlaseni hlasi, ze nemam predplatne,,,

Pokud nemáš předplatné HBO, tak samostatné HBO Go je dle tiskové zprávy za 199 kč/měs.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Guest

Tak pokud máš TV a nemáš HBO, tak nemá smysl kupovat si samotné HBO GO, ale rovnou HBO televizní balíček (HBO GO je už v ceně).

Ano, ale ne všichni mají TV, a někdo má jen internet a počítač nebo tablet tak proč platit za TV HBO balíček s HBO GO 269,-/měs když mi stačí HBO GO za 199,-/měs

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB