Jump to content

Recommended Posts

Tak já sem taky se ptal na facebooku a dostal sem odpověď že Prima max bude v nabídce Digi Mini . Tak sem si říkal že většinou to co je v Digi Mini je i v ostatních nabídkách . Co by jim to udělalo to šoupnout místo nějaké rezervy . Spíš si myslím že je to taktický tah na ty co se nechtějí vzdát starých handanů (jako já :) )

muj dotaz na FB

Jestli sem to pochopil , tak bude Prima max v SD (klasickém) rozlišení v průběhu prosince součástí všech televizních tarifů? Mám ještě televizor bez HD . Díky

Odpověď

Dobrý den, Zdenku. Ano, v průběhu prosince bude dostupná Prima Max v SD rozlišení také v nabídce Digi Mini. David - UPC Facebook tým

Mám službu KOMFORT+ , tak počítám že i tam bude SD verze . Je to tak ? Děkuji

Ano, je to tak. Pošlete mi prosím do přímé zprávy číslo Vaší smlouvy. Podívám se, co máte za zařízení. Náš nový box umí převádět signál HD, i když nemáte HD televizi. Obraz není ve výsledku HD, ale lze ho sledovat. David - UPC Facebook tým

Tak sem pak napsal číslo do přímé zprávy a za hodinu mi odpovídala nějaká Jana a ta vubec nevěděla "voco go"

• Internet 150
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Plzeň
To je nějaká čerstvá informace? V poradně tvrdí něco jiného.

PRIMA MAX SD 18. 11. 2015 12:21

Hezký den, tak dle obdržených informací Primu MAX ve standardním rozlišení neplánujeme. Většina TV přijímačů dostupných v České republice, má kabelový (DVB-C) tuner již v HD verzi. Stejně tak postupujeme i u digitálních přijímačů. Více než 80% klientů již využívá přijímače s HD přístupem, takže si vychutnají Primu MAX v nejlepším možném obrazovém provedení. Primu MAX ve standardním rozlišení pustíme do konce příštího týdne pouze v nabídce Digi Mini (v modulaci DVB-T). Péťa, UPC Facebook tým

Moje matka má HD Mediabox Kaon propojený scart kabelem a Primu MAX SD má (nabídka Mini-Most) :scratch:

• 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Litvínov

Pokud má HD box, tak má Prima MAX HD (po změnách předvoleb nejspíše 16) v SD to opravdu v DVBC nevysílají.

Že by chtěli donutit co nejvíce lidí s Handanama k výměně boxu?

To že je STB připojen k TV scartem nemění nic na rozlišení přijímaného programu (HD/SD)

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha

Výměna setoboxu probíhá ze strany upc. Nicméně si o ní můžete požádat sám. Pokud máte zařízení v pronájmu a nemáte nějakou vyjenanou nebo akční cenu služby, tak počítejte s vyšší cenou za pronájem setoboxu. Staré handany mají pronájem 49/měsíc. HD setobox je asi o dvacet korun za měsíc navíc. A ta "cihla" je asi za 90/měsíc

• Internet 150
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Plzeň