Jump to content
Jirka007

HBO GO v siti UPC

Recommended Posts

Nevím kde mají chyby ale ted už se tam nedostanu nijak.

Při přihlašování na strance HBO,mi to napíše přístu odepřen,a když se chci přihlásit nejdřív na Moje UPC a pak na HBO go tak se přihlásím a pro změnu mi to napíše hlášku Máte reistrováno více zařízení než je povoleno,přitom mám pouze 1.

Na UPC techn podpoře mi bylo řečeno,že to funguje pouze těm co mají balček HBO a problémy jsou u balíčku Superfilm.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Modem,telefon,ca moful 2x
  • Dubí

Jsi zákazníkem UPC, tedy partnerem pro jednání je UPC

Technicky jde o propojení dvou databází, chyba v jedné může generovat chyby ve druhé, tedy i vygenerovat více zařízení...

Pokud se do HBO GO komplikovaně dostaneš, pak zkus Menu > Nastavení > Správa zařízení a zkontroluj svá registrovaná zařízení. Pokud je jich tam skutečně moc, smazal bych je a zkusil to znovu....

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Compal - Router Mode, 3x CAM
  • Teplice

Díky za info,ale tím to není,ted to řeším už hodinu s technickou podporou UPC a i když mi ten technik odregistroval celý účet tak se nemohu znovu zaregistrovat a technik už neví čím to může být.

Hlavně jsme taky zkoušeli odinstalovat veškerá zařízení,pry to byla chyby u nich a stejně to nejde.

A kdo to má vědět,když ne on.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Dubí

Tak to jsem chtěl právě navrhnout, jak vidět, žádný výsledek. Úspěchem je, že si jednal s informovaným technikem, vědí o problému a určitě jej řeší. Zatím je to stále testovací provoz, problémy s databázemi mají i větší společnosti, hlavně státní...

Mimochodem, používat ccleaner několikrát denně je zvrhlost, nezlob se na mě. Také používám podobné programy už řadu let, ale jen občas a s rozvahou...

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Teplice

Asi to je fakt tak třeba brát,-že je to zatím testováno.Já mám bal.Superfilm,zaevid.2 místa a do HBO GO se od začátku registrace až dosud napoprve nepřihlásím.Vypíše "Přístup odepřen".Odejdu pryč na domov.stránku,pak znova zpět na HBO GO,dám přihlásit a zatím to vždy najede.Tak uvidíme,až to odborníci dotestují.

• Internet 200
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • HD-DVR Mediabox
  • Havířov

Jak bylo napsáno i v FB poradně, tak je to stále pořád ještě v testech, i když se zákazníky. Oficiálně to pořád ještě spuštěno nebylo, takže tak je to třeba stále brát.

Jinak já mám také balíček Superfilm, registrováno zatím jen jedno zařízení a přístup na HBO GO mi funguje bez problémů. Cookies jsem nemazal a mám Crome.

Souhlasím s Retiree pokud jde o CCleaner. U těchto programů je opravdu být obezřetný, mě zrovna u starého kompu CCleaner natropil dost problémy... pravda, kompík jel pod Vistami, které nebyly zrovna povedené.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Dnes zaregistrovano a funkcni na PC (Chrome 35) tak i na tabletu (Android 4.2.2) U toho pocitace doporucuji zkontrolovat verzi Silverlightu, pokud nemate nastaveno aby se automaticky aktualizoval, nebo mate systemove aktualizace zakazane muze to delat potize. Pokud chcete mit jistotu zda nezlobi Chrome zalozte si novy profil a otevrete web pod novym profilem, pripadne bez vsech doplnku. Jak na profil a spusteni bez doplnku odpovi Google. Ja nemusel zadnou cache mazat, pouze jsem nainstaloval posledni Silverlight. Doporucuji si i precist navody na HBO GO je tam spousta odpovedi k uctu a kvalite prehravani.

Tak jsem zjistil že asi nejsem sám,protože při volání na UPC se vám nejdřív ozve hláška"Vážení klienti Omlouváme se vám za nefunkční přihlášení do HBO GO,na odstranění závady pracujeme"

• Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Dubí

A zkusil jsi dát režim na celou obrazovku a umístit kursor myši někam doprostřed obrazovky? Mě ten náhled vždycky po pár sekundách zmizí.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Guest

To ano. A co nechápu, že to nešlo a teď už je to v pohodě. Jen to trvá delší dobu.

Zatím jsem nezjistil (ani nehledal), kde a jak zjistit případně změnit rozlišení a jak zjistit datový tok. V podstatě je mi to ale jedno (mám 32" a 4,5 dpt :( )

exKarneval

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Teplice

Po zaregistrovani na HBO GO mi ide na PC prehrat len trailer,film nie.Vyskusane v prehliadaci chrome aj explorer.Moze s tym mat nieco spolocne doplnok Silverlight?Verziu Silverlightu mam 5.1.V TV a mobilnom tel. idu filmy bez problemov.

MWSnap0014l7g.jpg

MWSnap0024nci.jpg

55.PNG

• Internet 300
  • Telefón Basic
  • TV Komfort
  • 3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226
  • Bratislava II

Guest

Když otevřu aplikaci HBOgo na iPadu mini objeví se okno v výzvou k přihlášení registrovaného zákazníka... a do několika sekund vždycky spadne. Dovedli byste mi poradit?

Děkuju

Guest

Mám stejnej problém když chci zadat operatora UPC aplikace spadne, po kliknutí na jiného třeba O2 aplikace pokračuje dále k registraci. Díky za radu

Registrace na iPADu nefunguje, ale přihlašení už ano. Takže se zaregistrujte na jiném zařízení, třeba PC a potom se pouze v iPADu přihlašte. Vše funguje výborně. HBO GO odzkoušeno na iPADu 3, Telefonu S4 a SAMSUNG SMART TV.

Guest

...mě to teda nefachá... na ipadu jenom když kliknu na UPC jako providera spadne mi to. H

Guest

Mě to taky pořád padalo? ale jak napsal vladimirek jsem udělal registraci v telefonu to proběhlo v pohodě a pak jsem na iPadu dal místo registrace přihlášení a to už šlo.

Nevíte, kde najdu na fakture číslo smlouvy potřebné pro registraci do MojeUPC? Zkoušel jsem variabilní symbol, ale ten to nebere.

Díky

UPC Power 60 + Komfort, LED TV Samsung UE40D6530 + CI modul

• Internet 200
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

Někde bude asi chybička :(

Variabilní symbol – je stejné jako číslo Vaší smlouvy, díky němu se platba automaticky spáruje s vaším klientským účtem

http://www.upc.cz/klientske-centrum/vyuctovani-faq/pruvodce-vyuctovanim/

Samsung UE32ES6100 CA-modul Kombi Klasik 40M+ Telefon 30

Guest

Pokud nefunguje variabilní symbol, vynech poslední číslo

Chci se zeptat. Mam LCD Samsung a do vcerejska mi slo prehravani prez HBO GO bez problemu. Jak na TV, tak na notebooku a tabletu. Ted mi LCDcko prestalo fungovat. Vetsinou to vyhodi hlasku "Nemate predplatne HBO", coz mam a jak rikam, na ostatnim hardware to funguje. Nema nekdo podobny problem?

Ptam se tady nejdriv, neb sluzba neni jeste ofiko a odpoved od jupisi si netroufam odhadnout.....

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Mělník