Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Warman: díky za informaci, Já bych bral jen filmy něco na způsob VOYO za dostupný měsíční poplatek,ale také zahraniční dabované filmy.Sledovat přes Smart tv., mám to pro rodiče.

• lokalitaPlzeň
  • televizeKomfort
  • telefonUPC

Sdílet toto téma

Chystá sa HBO GO

Operátor podľa našich informácií plánuje svojim zákazníkom sprístupniť službu HBO GO. UPC zatiaľ oficiálne hovorí, že o službu má záujem.

Rokujeme o sprístupnení služby pre našich zákazníkov. O výsledku budeme informovať, keď to bude aktuálne,“ povedal hovorca UPC Jaroslav Kolár. Podľa informácií Živé.sk by sa tak malo stať pravdepodobne ešte v prvej polovici júla.(červenec)

http://www.zive.sk/clanok/96840/upc-pri ... die-hbo-go

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Je to už opravdu za rohem...

Září pokud se teď něco jako při přidání HD verzí náhodou podělá (pokud si to maďarský Kim rozmyslí). Jinak to vypadá na druhou polovinu tohoto měsíce.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Jasně že až od září. Proto se tojmenuje HBO GO, abyste to mohli využít zejména, až budete doma z prázdnin. Přece na prázdninových cestách, když bude například špatné počasí, by stejně nikdo HBO GO využít nechtěl. :lol:

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

tak slovenské UPC má spuštěnou službu HBO GO, je to na stránce HBO GO.

Prémiová stanica HBO, ktorá prevádzkuje službu HBO GO, chce sprístupniť živé vysielanie stanice HBO čo najviac aj v mobilných zariadeniach. Starší obsah nahradí HD verziou.

Stanice HBO je už teraz naživo k dispozícii pri HBO GO u vybraných operátorov. „Do budúcna plánujeme u všetkých,“ uviedla PR manažérka HBO Europe Pavla Brožková. Vysielanie HBO je momentálne dostupné napríklad v prípade Telekomu či Skylinku. Neponúka ho Antik ani menší provider Martico.

Podľa zistení Živé.sk prinesie HBO GO v najbližších dňoch aj káblový operátor UPC. Do konca roka sa pridá i freeSAT. Potvrdil to riaditeľ predaja a marketingu freeSAT pre Českú a Slovenskú republiku Jiří Kraval.

http://www.zive.sk/clanok/97009/plany-h ... -operatori

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

V tomto stavu jsme v Čechách byli, tuším, na počátku roku a opět asi před měsícem. Nemělo to dlouhého trvání... Ať to na Slovensku vydrží déle.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Tak UPC CZ už opět funguje mezi operátory,poskytující tuto službu.Doufám,že už natrvalo a nejde zase jenom o test.

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Odpověď08. 07. 2014 - 18:43

Dobrý den,

zprovoznění HBO GO připravujeme brzy, přesný termín však zatím neznáme.

Alena, UPC Facebook tým

Jak vidno zříti, tak v poradně jako obvykle vědí kulový.

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Tak potvrzeno.

Dobrý den Radku,

potvrzujeme Vám, že již byl spuštěn testovací provoz HBO GO. Zákazníci UPC, kteří využívají službu HBO a současně jsou registrovaní do Moje UPC mohou tuto službu již využívat.

Alena, UPC Facebook tým

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

Já jsem se zaregistroval bez problémů a funguje to.Menší problém mám při příštím přihlášení.Nevezme mi to uživatel.jméno,hodí to do moje UPC,tam se přihlásím,jdu zpět na HBO GO,přihlásím se a je to OK.Tak nevím,zda to tak patří,nebo to blbne jen mi.

Sdílet toto téma

Zkus smazat cookies respektive zkus jiný prohlížeč.

Dík za radu,dle informací z UPC nejsem sám.

Používám v podstatě už jen Chrome,a nikdy nebyl problém s cookies.

Až tak mě to netrápí,věřím že časem tomu vychytaj mouchy,spíš mě vždy u UPC zaráží jak argumentujou při spouštění nových služeb tím,že je spustěj až vše pořádně odskoušej a otestujou,aby vše bylo bez problému a nikdy to tak není.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

Já v podstatě počítač čistím přes ccleaner několikrát denně,a stejně to nefunguje.

Uvidíme.

Ale už jsem mi podařilo naknec zaregistrovat,ale to spouštění mi připada dost složité,a také se přihlásim pouze když se nejprve klasicky přihlásím do Moje UPC na stránkách UPC,potom teprve jde přihlášení do HBO Go.Když se chci přihlásit rovnou do HBO Go tak mi to hlásí pořád stejnou hlášku přístup odepřen"Tím usuzuji že o cokies nejde.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku