Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
123midur

Neustálé výpadky - KLADNO

Recommended Posts

Zdravím

Máte taky někdo v lokalitě Kladno Okrsek 0 - Ukrajinská ulice výpadky? Včera kolem 21.30 internet vypadl a nešel ani v 02.00 - má to někdo stejně?

Už mě to docela štve, za ty peníze by na to mohli dát pozor...

Sdílet toto téma

2. Stojíte vůbec o nějakou reakci, nebo jste si přišel jenom postěžovat?

Chtěl jsem vyjádření od někoho z UPC - kdo má internet na starosti - pokud tu někdo takový je :shock:

Slamb: Takový jako jsi ty, potkávam denně na jiných forech takže mě nerozhodíš...

Zkrátka potřebuji jen odpověď od někoho z UPC

Toť vše - snad je to napsané dost jasné :roll:

Ale teprve teď jsem si všiml že UPOZORNĚNÍ: UPC Fórum nejsou oficiální stránky firmy UPC takže se nedivim že tu je samej chytrolín :roll:

Sdílet toto téma

...

Ve vedlejším duplicitním tématu Vám byly dány i odkazy. A ano, pokud jste si až nyní všiml, že se jedná o neoficiální stránky, hodně se tím vysvětluje. Třeba to, že nečtete.

Jinak jak jsem psal už vedle, UPC nemůže hlídat a předcházet tomu, že jim někdo něco provede s rozvody nebo se vyskytne rušení nebo odejde kus nějakého HW. Když to nastane, je na nich, aby to rychle vyřešili. A pro bližší informace musíte opravdu přímo na ně. I když moc sdílný k tomuto nejsou. Potvrdí výpadek, ale bližší info nedávají moc.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku