Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No mozna na to nemam dostatecne znalosti. Co to prakticky znamena, ze zakaznik pres Wi-free nedostane verejnou IP adresu?

Pres bezne kabelove pripojeni UPC ji dostane?

Ale znamena to teda, ze kdyz se mi pri pripojeni k Wi-free pres ruzne ucty zobrazila stejna IP, ze jsem to pozoroval dobre a ze to je standardni chovani?

A znamena to, ze UPC tim padem nema evidenci, ktery konkretni uzivatelsky ucet se v dany okamzik k danemu Wi-free routeru pripojil, kterou by v pripade zadosti mohla poskytnout dalsim subjektum?

Jeden uziv. ucet Wi-free lze, pokud vim, pouzit snad max. na 5 zarizenich , ale pocet uzivatelskych uctu, pres ktere je mozno se na jednom mobilnim zarizeni pripojit, asi nebude nijak omezen, ne?

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníco je vam do toho

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sdílení jedný IP adresy víc usery je naprosto běžná věc, třeba u mobilních telefonů přes datový spojení to snad platí takřka vždy. UPC má pochopitelně log tvýho provozu, tj. kde se tvoje zařízení (přihlášený určitým jménem a heslem) na webu pohybovalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak funguje limit pěti zařízení? Je to současně pět zařízení, nebo si zaregistruju pět zařízení, za tři roky už všechny mobily a notebooky budou vyměněné a nové už nebudou fungovat?

• lokalitaPraha 8
  • internetInternet 150
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM 3230

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chtěl bych se zeptat na radu, mám na mobilním zařízení po upgrade na Android 7 problém s připojením. Certifikát jsem nainstaloval, nastavil připojení a login, zařízení se sice připojí ale asi po půl minutě se odpojí, pak se asi deset vteřin připojuje, připojí se a celý se to opakuje. Na předchozí verzi Androidu připojení drželo. To stejný na postarším telefonu s Androidem 5. 

Netušil by někdo příčinu toho odpojování, signál je dostatečnej. K domácí síti s WPA2 AP vydrží všechny zařízení připojený trvale.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníUbee něco něco :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...