Jump to content
Jirka007

STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

Recommended Posts

Ten displej je snad vepředu, ne? Jestli to displej nemá, tak to nechci tuplem.

Jak je vidět na http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/televize/horizon-mediabox/jak-vypada-horizon-hd-pvr-mediabox/, tak to opravdu vpředu displej nemá, takže sbohem hodiny při vypnutém a názve kanálu nebo přehrávaného pořadu při zapnutém (a na rozdíl od Trabiho mi to tedy vadí hodně). Také, jak je vidět, není průchozí, takže napojit za něj třeba PC nebo televizi, aby na ní šlo koukat třeba na volné kanály nebo na DVB-T, taky nepůjde. Navíc není známo, zda je v něm plnohodnotný router s NAT, aby na to šlo připojit celou domácnost, a ty dva LAN ethernety taky není žádná výhra. A kulatý kolík místo scartu taky určitě řadu lidí nepotěší...

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Druhou a další TV zapojíš na účastnické zásuvce do konektoru TV. Tento STB bude zapojen do konektoru DATA.

To je již popsáno v předchozích příspěvcích. Štačí trochu popřemýšlet.

Standa

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem
  • Praha

Tento STB bude zapojen do konektoru DATA.

Řekl bych, že každý říká něco jiného. Údajně tento STB je schopen plně nahradit dosavadní STB, tedy plnit tu hlavní úlohu - zprostředkovat TV příjem i pro ty, co ty ostatní fičurinky nechtějí, protože to mají zařízené jinak. Tedy nemají inet od UPC. Pak ovšem nemůže být tento STB napojen na DATA, ale na TV přívod.

A pokud to nebude možné a bude nuceně vyžadován inet od UPC, tak je to zvláštní politika a každopádně kabelové oddělení TechniSat bude mít žně. Prodejnost jejich STB dost stoupne

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Co se týče displeje, tak například i TechniSat vyrábí řadu STB bez označování stanice a bez hodin. Ale číslo navoleného kanálu je u všech. A to jsou, prosím pěkně, základní modely. U vyšších modelů je zobrazen celý komplet.

Tohle, co se jmenuje Horizon, by měla být vlajková loď. ...... začíná se mě to nelíbit. zase to bude ořezaný produkt, aby byl co nejlevnější.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Ivo Mašek > Nesmysl, jak pise Standa, STB se pripoji do konektoru DATA

a jestli ma nekdo predplaceny internet, nebo ne ,nebude mit na chod STB zadny vliv.

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • Ubee EVM3236, HD Mediabox
  • Brno

Konektor DATA je normální výstup v pásmu 48-862MHz a můžeš si po něm poslat co chceš. Data, TV, R nebo 24V když na věc přijde. A že ho nemáš, to zařídí UPC výměnou zásuvky.

Konektor DATA je normální výstup v pásmu 48-862MHz a můžeš si po něm poslat co chceš. Data, TV, R nebo 24V když na věc přijde. A že ho nemáš, to zařídí UPC výměnou zásuvky.
Na konektoru data je celé pásmo od 5MHz - 860 MHz

Standa

• Internet 300
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem
  • Praha

Guest

jde spustit horizon go na televizi pokud nebudu mít STB ale pouze CA modul?děkuji

Guest

nechapu tedy jak v televizi ho pustit?také mš zajímá stačí pouze mít CAmoduly nebo by měl být STB- v čem je STB lepší jak mě na zák.lince ujištovali ohledně aktualizací mám samsung tv

bohužel ve Vaší lokalitě není testování boxu spuštěno a z technických důvodů testování v lokalitě Most neplánujeme.

Děkujeme za Váš zájem.

S přáním hezkého dne

--------------------------------

operátor Klientského centra UPC

tak jak to vypadá STB Horizon v Mostě zatím nebude.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • Kaon 900 ,CA modul, CBN CH7465LG
  • Most

Není ten "technický důvod" testování čirou náhodou Jirka z Ústí? :?:

No tak to mě luxusně rozsekalo :lol::lol::lol::thumleft:

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

Guest

Nejdriv si zjisti fakta,pak tu o me pis hlouposti.Ja uz o Horizon nestojim,jak jsem UPC sdelil,nejsem ovce abych prijimal jen to co mi UPC jako poslednimu dovoli.Lzi ohledne lokalizaci ktere sdelily i me,jsou jen pohadky.Podle ruznych i jejich techniku,jsem na miste,kde ma UPC nejlepsi technicke podminky,hlavne diky byvalemu Karnevalu.Proto uz Horizon od nich nechci a pozaduji po nich uplne jiny setobox a nyni cekam na jejich vyjadreni.Takze me nemas zac dekovat.Kvuli me rozhodne testovani nikomu z Vas nezakazali.A jeste jedna vec:Pokud Vy tady jste spokojeni,s tim co Vam milostive UPC dovoli a pusti az jim se chce,tak ja rozhodne ne.Taky mam skoro vzdy co od nich chci,tel ktery tezko mate,modem s daleko vyssi citlivosti a rychlosti u wifi a hlavne tv programy skoro zadarmo a vsechny.

No nevím, Jirko. Můj kamarád je technik od Promsatu a jsou jen tři lokality na testování. Tvoje Ústí mezi nimi není. Myslím, že se teda muselo UPC ulevit, když si jim oznámil, že je přestaneš spamovat. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::cheers::cheers::P:P:D:D

Ano, třeba v Brně jich pár máme k testování :-).

• Internet 200
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Brno

Uz se testuje, ač jsem byl vybrán tak jsem odmítl testovat po zjištění, ze mi nejsou schopni nasměrovat pevnou ip :) modemy rozvazeli po Praze ve středu.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • Praha