Přejít na obsah
Jirka007

STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

Recommended Posts

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?

• lokalitaNový Jičín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?
Bohužel mám tento týden tu samou zkušenost. Jinak asi rok bez jediného problému.
Zatím pomáhá vypnutí vzadu kolíbkovým vypínačem a restart cihly. Doufám, že je to nějaký problém na straně UPC.

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk

Sdílet toto téma

Když nám dneska ráno "zazlobilo" UPC TV,  tak můj syn řekl "nějak to víc zlobí než O2 TV co jsme měly před tím". Musím mu dát za pravdu. Má to své mouchy. Snad se to časem bude lepší. Internet rozhodně lepší je. 

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Dobry den, vlastním cca rok Mediabox HD DVR, zatím vse bez problem az do te doby, mez mi zacal zlobit respektive před 2 mesici jsem ho zapl a v TV mi naskočila hlaska není signal, tento problem pretrvaval 2 dny kdy jsem ho zapl znova a vse jelo jak ma, takhle to fungovalo mesic a včera se mi stalo totez, opet hlaska ze není signal, prijde mi jako kdyby to vůbec nekomunikovalo s televizi i přes veškerou pomoc operatora jsem to nedokazal rozjet, nevite kde muze byt problem ? dekuji za kazdou odpověď.

• lokalitaLiberec/Ruprechtice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníMediabox HD DVR

Sdílet toto téma

V 12. 1. 2018 at 10:30, Katoda napsal:

Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více.

Řeší se to nebo jste to už odpískali?

Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. 

Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. 

@David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že se to řeší, ráda bych viděla nějaký posun... 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

Mě na HD DVR (cihla) nejdou čs titulky zpět.přehrávání už minim.2 měsíce. Navíc skoro vždy vyskočí hláška,že titul nejde přehrát.Když to opakuji,tak to pak naskočí a hraje.Ty titulky by už ale UPC mohlo vyřešit.Je to ostuda !

• lokalitaHavířov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD-DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Naprostej souhlas, tím pádem je zpětné shlédnutí u Cinemaxu kde se vysílají filmy zásadně v originále naprosto k ničemu. Těžko budu koukat na švýcarskej film bez titulků.

Dále mě štvou chybějící české titulky u HBO 2, HBO 3 a dalších pokud si nastavím originální znění. To funguje jen u HBO 1,  ostatní kanály nabízejí české titulky jen pokud je vysíláno pouze v originálním znění, pokud je možnost volby české titulky nabízí pouze klasické HBO. A nemůžu si ani nastavit anglické titulky pokud mám nastaveno originální znění protože podle cihly musí být znění a titulky odlišné aby se titulky zobrazovaly, takže anglické titulky pouze k českému dabingu. Debilita.

Ale u čeho sem opravdu u vytržení tak to je v informacích o obsazení přiřazování koncovky ová ke jménům hereček. Angelina Joliová, Judi Denchová a podobně..

Ten kdo tohle vymyslel by si zasloužil pověsit za koule do průvanu, vážně nechápu smysl tohohle nesmyslu, ty herečky se tak nejmenují, nejsou to češky pro pána krále!

• lokalitaPraha 7
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR

Sdílet toto téma

Nevíte, zda se plánuje nějaká další aktualizace setoboxu, přešel jsem na tento box a vadí mi, že nemůže mít seřazeny své kanály, ano možnost oblíbených je ale ne změna pozic.

Osobně jsem spokojen s tímto boxem, rozhodně rychlejší a stabilnější než starý box. 

Dale nerozumím proč v sekci na vyžádání nejsou programy novy a prima, přitom na starém boxu to bylo funkční a to stejné i na mobilní aplikaci 

Dale v EPG mám i programy, které nemám předplacených, sice jsou zasedl ale proč tam jsou pak musím listovat neskutečně dlouho než najdu na nějaký kanál. 

Upřímně čekal bych, že na tomto boxu budou služby na lepší úrovni, přijde mi to takové omezené na to, že se jedná o dražší pronájem a měl být tento setobox jako hlavní. 

Kdy bude nějaká aktualizace, bude vůbec nebo je to finál ?? 

• lokalitaKarviná
  • internetInternet 50
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD PVR Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku