Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Jirka007

STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

Recommended Posts

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?

• lokalitaNový Jičín
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?
Bohužel mám tento týden tu samou zkušenost. Jinak asi rok bez jediného problému.
Zatím pomáhá vypnutí vzadu kolíbkovým vypínačem a restart cihly. Doufám, že je to nějaký problém na straně UPC.

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk

Sdílet toto téma

Když nám dneska ráno "zazlobilo" UPC TV,  tak můj syn řekl "nějak to víc zlobí než O2 TV co jsme měly před tím". Musím mu dát za pravdu. Má to své mouchy. Snad se to časem bude lepší. Internet rozhodně lepší je. 

• lokalitaLitomyšl
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Dobry den, vlastním cca rok Mediabox HD DVR, zatím vse bez problem az do te doby, mez mi zacal zlobit respektive před 2 mesici jsem ho zapl a v TV mi naskočila hlaska není signal, tento problem pretrvaval 2 dny kdy jsem ho zapl znova a vse jelo jak ma, takhle to fungovalo mesic a včera se mi stalo totez, opet hlaska ze není signal, prijde mi jako kdyby to vůbec nekomunikovalo s televizi i přes veškerou pomoc operatora jsem to nedokazal rozjet, nevite kde muze byt problem ? dekuji za kazdou odpověď.

• lokalitaLiberec/Ruprechtice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníMediabox HD DVR

Sdílet toto téma

V 12. 1. 2018 at 10:30, Katoda napsal:

Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více.

Řeší se to nebo jste to už odpískali?

Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. 

Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. 

@David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že se to řeší, ráda bych viděla nějaký posun... 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, modem Cisco (odkoupený)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku