• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)
36 36

2 245 příspěvků

Tak to mi teda moc cool nepříjde. Já mám za prvé wifi router svůj a nepotřebuju ho mít v obyváku vedle TV (kvůli pokrytí bytu signálem to není pro mě ideální místo), navíc mám teď jedinou krabici od UPC vyvedenu u vchodu do bytu (což je samozřejmě na opačném konci bytu než mám TV) a vedle mám kabel. modem a odtud už jde jen síťový kabel do routeru. Takže by to tedy znamenalo tahat novej kabel přes celej byt a krabici umístit někde v blízkosti TV pokud tedy platí že ten STB má nahradit kab. modem a ten jak mi bylo kdysi řečeno technikem co ten modem zapojoval by neměl být moc daleko od hlavní zásuvky UPC. No uvidíme teoreticky to asi není špatné řešeni (odpadne tím pádem jedno zařízení a tím i jeden poplatek za něj, ale on to asi vyrovná ten za STB Horizon), ale v mém případě to nevidím na ideální řešení.

Sdílet toto téma

To tady s jistotou zatim nikdo nevi, ale ja to vydim tak ze uplne nahradi modem, ma v sobe zabudovany wifi router,

tak k cemu dalsi modem, navic tento STB bude muset byt na antenim vstupu pro modem, jinak by nefungoval.

Další věcí je to, jak už tady kdosi zmínil, že bude sice jen jedno zařízení, ale to když se porouchá, tak ti rázem nepůjde žádná služba - ani televize, ani internet ani telefon.

• Internet: Internet 300+
  • Televize: Komplet+

Sdílet toto téma

Hlavně to bude fixovaný jenom na přípojku UPC, což je na dvě věci. A TV mám navíc u UPC přímo, k tomu nepotřebuju žádnej Horizon. Ten bych naopak využil jinde, kde je net od jinýho providera a TV chybí.

Sdílet toto téma

Mi neříkej, že to bude startovat půl minuty :lol:

Když se dívám pozorně tak ten interface je občas pěkně pomalej - v podstatě furt. Působí to dost zasekaným dojmem. Chtělo by to u celý grafiky (nebo aspoň obrázků) nastavit věší kompresi.

Kromě toho mi přijde ten interface zbytečně složitej a matoucí.

Ovladač ujde.

Celkově bych tomu dal, když započítám i tech. řešení a vzhled krabice, 65%. Je to OK, ale nic pro mě... Já chci aspoň 90%.

Sdílet toto téma

Žádná TV nestartuje okamžitě a nikdy tomu tak nebylo (dříve to trvalo déle, než dnes, neb CRT obrazovka, což je elektronka, potřebovala značný čas na rozsvícení). U mě TV startuje celkem rychle (Sharp) a čeká na set-top-box (Kaon B3000), což mě signalizuje na obrazovce. Ten STB startuje opravdu hodně dlouho (alespoň na můj vkus). Ovšem, když už vše jede, tak přepínání programů je okamžité (což pokud si pamatuji, před pár lety to také tak nebylo)

• Internet: 200+
  • Telefon: ---

Sdílet toto téma

Zdravim pratele,zitra mame 1.2.2015 a krome slibu,testovani a ladeni,nikde na zadnych strankach nevidim nic noveho k setoboxu Horizon.Tak se chci Vas zkusenych kolegu zeptat,vystourali jste neco?Kdy uz ten setobox prestanou vsichni ladit,testovat a pusti ho k nam zakaznikum?Jirka Usti :-)

• Internet: 200
  • Televize: Komfort
  • Telefon: 100

Sdílet toto téma

Zatim to vypada ze to jeste chvily potrva, ono to neni jen o samotnem boxu, ale take o funkcich a technologiich, ktere jsou na to nabalene,

lepsi je si pockat a dostat plne funkcni zarieni, nez se stat nechtenym betatesterem.

Sdílet toto téma

Už to vidím. Teď každý křičí, že chce aby to už bylo a že to dávno mělo být a až to bude, tak jako u HD PVR hned každý bude křičet, jak to vůbec mohli pustit mezi lidi atd.

• Internet: 100
  • Televize: Komfort

Sdílet toto téma

Tak pokud si pamatuji, tak v rozhovoru pro Digizone řekl GŘ UPC, že by byli rádi, kdyby se jim to podařilo uvést v létě, pokud možno ještě před letními prázdninami. Myslím, že 1.2. je školní rok teprve v polovině a do léta ještě daleko.

Na druhé straně ale souhlasím s namecem, že u EPG se s nějakým testováním nezatěžovali a rovnou spustili paskvil, který přes časté připomínky přetrvává dodnes.

• Internet: Internet 300+

Sdílet toto téma

Musím se pochlubit, napsali mi maila, že budou vybírat na testování lidi, co ten Mediabox budou testovat, tak jsem napsal a prevčírem mi přisla SMS, že mě vybrali (mám Komplet+ 240) a během března se mi ozvou a vše přivezou a zapojí....těším se, super!!

Sdílet toto téma

Hm.. já chci taky testovat :-(

__

Jinak odepsali mi tohle:

Vážený kliente,

je nám líto, ale Horizon Mediabox zatím ještě není možné si objednat. Tyto boxy zatím nejsou v naší nabídce.

Děkujeme Vám za zájem o naše služby, jakmile budou boxy dány do naší nabídky, jistě budete dopředu informován.

S přáním hezkého dne

Hana Šindelářová

operátor Klientského centra UPC

• Televize: Komplet
  • Telefon: Start

Sdílet toto téma

Doufám, že vyberou i Jirku z Ústí za celoroční snahu a vytrvalé bombardování UPC.

Tak na Jirku se asi zapomnelo.Viz. jeho reakce v poradne na FB.

• Televize: Komplet

Sdílet toto téma

Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte účet, přihlašte se.
Vložit příspěvěk

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

36 36