Jump to content

Recommended Posts

Mi neříkej, že to bude startovat půl minuty :lol:

Když se dívám pozorně tak ten interface je občas pěkně pomalej - v podstatě furt. Působí to dost zasekaným dojmem. Chtělo by to u celý grafiky (nebo aspoň obrázků) nastavit věší kompresi.

Kromě toho mi přijde ten interface zbytečně složitej a matoucí.

Ovladač ujde.

Celkově bych tomu dal, když započítám i tech. řešení a vzhled krabice, 65%. Je to OK, ale nic pro mě... Já chci aspoň 90%.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

Žádná TV nestartuje okamžitě a nikdy tomu tak nebylo (dříve to trvalo déle, než dnes, neb CRT obrazovka, což je elektronka, potřebovala značný čas na rozsvícení). U mě TV startuje celkem rychle (Sharp) a čeká na set-top-box (Kaon B3000), což mě signalizuje na obrazovce. Ten STB startuje opravdu hodně dlouho (alespoň na můj vkus). Ovšem, když už vše jede, tak přepínání programů je okamžité (což pokud si pamatuji, před pár lety to také tak nebylo)

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov
  • 1 month later...

Zdravim pratele,zitra mame 1.2.2015 a krome slibu,testovani a ladeni,nikde na zadnych strankach nevidim nic noveho k setoboxu Horizon.Tak se chci Vas zkusenych kolegu zeptat,vystourali jste neco?Kdy uz ten setobox prestanou vsichni ladit,testovat a pusti ho k nam zakaznikum?Jirka Usti :-)

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Compal,HD DVR Mediabox,HD mediabox,Power
  • Ústí nad Labem

Tak pokud si pamatuji, tak v rozhovoru pro Digizone řekl GŘ UPC, že by byli rádi, kdyby se jim to podařilo uvést v létě, pokud možno ještě před letními prázdninami. Myslím, že 1.2. je školní rok teprve v polovině a do léta ještě daleko.

Na druhé straně ale souhlasím s namecem, že u EPG se s nějakým testováním nezatěžovali a rovnou spustili paskvil, který přes časté připomínky přetrvává dodnes.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou
  • 1 month later...
  • Slamb changed the title to HD DVR Mediabox
  • David R. featured this topic