Jump to content

Recommended Posts

V 9. 5. 2020 v 8:53, Jardabr napsal:

Také bych potřeboval vyřešit nový settop box. Mám stále Kaon HD PVR a několikrát za večer se restartuje, nebo vypadne zvuk. Tím pádem spadne i nahrávání. Spětné shlédnutí jsem řešil Chromecastem a tabletem, ale asi měsíc už aplikace Horizon Go s Chromecastem nepracuje. Když dám pořad odeslat, aplikace spadne. Samostatně funguje. Zkoušel jsem i starší verze aplikace, ale je to stejné. Chromecastem to nebude, protože s O2tv to funguje bez problémů. Na infolince jsem se dozvěděl, že Cihla (ani je už nedávají a nový ještě není a neví se kdy a zda bude) není pro mně řešení, protože bych si musel nechat udělat extra datovou zásuvku, protože potřebuju router s 4x LAN a to cihla nemá.

Jarda

To Jardabr - mohu nabídnout dvoutunerový přístroj ( tunery C) Vu+ Solo SE V2 pro sledování a nahrávání TV bez vady. Výstup HDMI. Na ceně bychom se dohodli.

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • modem EVW3226, 2x CAmodul
  • Praha 8-Bohnice

Počítám že HD Mediabox ti vymění stejně jako všem ostatním za Vodafone box,  který už Vodafone nějaký čas nabízí svým klientům , i když zatím jen přes IPTV, zatímco na siti UPC pojede přes DVB-C,  boxy s integrovaným diskem už jsou přežitek, když lze nahrávat do cloudu. 

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
V 16. 10. 2020 v 10:54, Katoda napsal:

Otázka na ty, co ještě mají HD DVR Mediabox, tj. "cihlu": Funguje je vám u ní ještě stále funkce vzdáleného nahrávání?

No spíš nikoli. Mám dojem, že před nějakým časem to ještě šlo (možná několik měsíců zpět), ale většinou to hlásilo, že se požadavek nezdařil. Sem tam to vyšlo. Teď jsem to zkoušela aktuálně, ale nic :(. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
V 16. 10. 2020 v 10:54, Katoda napsal:

Otázka na ty, co ještě mají HD DVR Mediabox, tj. "cihlu": Funguje je vám u ní ještě stále funkce vzdáleného nahrávání?

Tak pozor - sice vzdálené nahrávání nahlásilo, že se požadavek nezdařil, ale pořad se nahrál 😄

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha