Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, andy napsal:

Zdravím.

Pokud někdo ztratí na cihle předplatné, stačí nechat cihlu zapnutou na placeném programu (třeba Nova) asi 1 hod, naskočí.

Včera konečně na podpoře UPC "kvalitní" člověk.

Při problémech s zpětným přehráváním provést reset modemu, to vyzkouším dnes večer.

Pěkný den.

Andy

• Internet 200
  • TV Komfort
  • HD Mediabox DVR, CA modul
  • Příbram

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník RITCHI

Zdravím,

jsem čerstvým majitelem "cihly", výměnou za starý Kaon KFC - B4003HCO, který si v poslední době žil svým vlastním životem - kdykoliv se sám bez varování vypínal, zasekával se, samočinně se rušilo naprogramované nahrávání, nebo se nahrála jen půlka pořadu... prostě, došla mi trpělivost.

Po instalaci cihly technikem se zdálo být vše OK, až po jeho odchodu jsem zjistil, že se nejde připojit na internet. Desítky mnoha přenastavení, resetů modemu, ani továrního nastavení nepomohlo, dokonce ani zoufalý pokus s výměnou kabelu. Nakonec  se po dvou dnech vše vyřešilo telefonickým rozhovorem s technikem, který prohlásil: " No jo, pane, to Vám ani jít nemůže, když tam máte aktivovaný ještě starý externí modem... "  Takže bingo! Najednou to naskočilo a se zdá vše v pohodě. 

Ale proč vlastně píšu.  Nepřišel jsem na způsob, jak si jednotlivé pořady v průvodci seřadit podle svého - třeba i v oblíbených. Ty se zdají jedinou možností jak oddělit funkční programy od nefunkčních, ale bohužel se řadí podle svého. Poradí někdo?

Předem díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník RITCHI

Díky za info, i když mě pravda moc nepotěšilo :( U takového "supermoderního" přístroje bych docela očekával, že tak primitivní, a docela zásadní věc jako je řazení programů (které je mimochodem běžné u daleko starších bazmeků), zvládne bez problémů. Holt, ani ta cihla není dokonalá, i když jí UPC téměř nasadilo svatozář...  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobry den. Zpetne prehravani mi vypadava tak, ze uz me to nebavi. Obvykle je nedostupne.

Mam rychle spousteni, ale sluzba je dostupna jen na chvili po restartu Kaonu - a to desne dlouho trva. Meli byste doporuceni, co zkusit? 

Diky

• 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Blansko

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím Vás, mám dotaz, dneska jsem si chtěla pustit film z My Prime a koukám že to chce předplatné tak zkusím další a další a je to všude, tak se chci zeptat jestli to máte i ostatní nebo jestli byla nějaká změna?  Děkuji Vám.

• Internet 100
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox
  • Klášterec nad Ohří

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, nevím, není nějaký větší problém? Já nemám cihlu, ale Kaon, a nejde mi přehrát nic ze zpětného zhlédnutí,  vše hlásí chybu, ale bez obvyklého číselného kódu, prostě jen CHYBA...  Na technickou podporu nemá žádný smysl ani psát ani volat, tam dávají jen jednu radu, tovární nastavení STB. Nic jiného neznají.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chtěl jsem upravit svůj příspěvek, ale koukám, že ta možnost zmizela. To je nějaké nové "vylepšení"? V kombinaci s nemožností zobrazit si náhled psaného příspěvku je to smrtící kombinace...

No nic, napíšu sem, co jsem chtěl přidat: Po restartu STB se situace ještě zhoršila, píše mi to podobně jako sarmen10, že se musím přihlásit k odběru zpětného zhlédnutí.  Přitom jej denně  používám už přes rok, nejdřív na PC a poslední asi 3 měsíce i na tomto STB. Takže mi najednou asi zrušili přístup? Pokud bych se ale znovu přihlásil, znamenalo by to, že si stejně včerejší programy nepřehraju, protože mi ZZ bude fungovat až od okamžiku přihlášení.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...