Jump to content

Recommended Posts

máte taky problémy s MY PRIME. Poslední dobou zlobí načtení filmu. Film se načte a za takových 10 sekund ,se ta cihla nějak zablokuje. Blikne tlačítko zapínaní a potom už cihla vůbec nekomunikuje .Pomůže pouze vypnutí ,na zadní straně. A potom ty filmy hrají normálně .Kde hledat problém??

upraveno: tak jsem zjišťoval na Facebooku tam můj dotaz raději vymazaly .

Edited by Guest
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Kde hledat problém??

V UPC.

A teď vážně - nevím. Všechny zařízení od UPC vykazují značně nahodilou poruchovost která se obtížně reprodukuje a tedy i zjišťuje její příčina. Mě se cihla také občas zasekne, pokaždé za jiných okolností, někdy pomůže vypnutí na dálce, někdy musím přes vypínač. Ano, je to na h***o, a já už bohužel ani nevěřím, že to u UPC bude někdy jinak.

Sent using Tapatalk

Edited by Guest

Jen pro info, v rámci testování jsem dostal odpověď na otázku, zda bude umožňovat cihla i bridge mód

bridge mód není dostupný a bohužel nebude ani v budoucnu - použitá architektura to neumožňuje
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • HD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465
  • Kolín
Jen pro info, v rámci testování jsem dostal odpověď na otázku, zda bude umožňovat cihla i bridge mód
bridge mód není dostupný a bohužel nebude ani v budoucnu - použitá architektura to neumožňuje

Což potvrzuje mé přesvědčení od samého počátku, a sice že cihlu POUZE jako STB a nic jiného. Modem zvlášť a WiFi + eth vlastní je jediná cesta co nevede rovnou k Chocholouškovi

Sent using Tapatalk

• Slamb changed the title to HD DVR Mediabox
  • David R. featured this topic