Jump to content
Sign in to follow this  
bonobo

novasport

Recommended Posts

Guest

Zdravím.

K nahlédnutí sem dávám moji emailovou korespondenci s UPC ve věci Nova Sport a HD TV stanic skupiny Nova. Musím však přiznat, že mne situace až zas tak netrápí. Místo Novy Sport mám SS1 HD a SS2 SD a osobně mi SS1 HD vyhovuje více než NS HD. Rovněž mne až zas tak netrápí SD stanic skupiny Nova, protože tyto stanice sleduji velmi málo, téměř vůbec. Nechci se dívat na reklamy a něco mezi tím.

 

Můj email 6.5.2014:

Rád bych věděl, jak bude vyřešena situace s nevysíláním TV Nova HD, Cinema HD a Fanda HD. Už to trvá nějak dlouho co jsou tyto stanice pouze v SD rozlišení. Je to situace přímo neuvěřitelná, že v dnešní době kvalitních zobrazovačů (TV) není vysílán signál, který by kvalitu zobrazovačů dokázal plně využít.

 

Odpověď UPC 7.5.2014:

Vážený pane, velice se Vám omlouváme za vyřazení televizního programu Nova Sport a HD programů. Důvodem ukončení vysílání, je nedosažení nové dohody o podmínkách dalšího vysílání. Nadále Však probíhají jednání a usilujeme o znovu zařazení těchto programů do programové nabídky. Program Nova Sport je nahrazen programem Slovak Sport 2 a program Nova Sport HD je nahrazen programem Slovak Sport 1 HD. U všech HD programů, je dočasné vysílání ve standardním rozlišení. Jelikož si Vás jako našeho věrného klienta vážíme, poskytli jsme Vám od dnešního dne na měsíc zdarma, programový balíček Relax Movie. Poskytování programového balíčku, bude po jednom měsíci automaticky ukončeno.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...