Jump to content

Za předčasné ukončení smlouvy můžete zaplatit tisíce

Recommended Posts

Týkat se mě to nebude, protože když uzavírám smlouvu se závazkem, tak jsem si taky vědomej, že ten závazek musím dodržet. A jestli je někdo vychcanej, shrábne slevu a pak si myslí, že může odejít jak je mu libo, tak není důvod, aby po něm operátor nechtěl sankce. To ovšem sorta z tý diskuze nikdy nepochopí, protože jejich práce je sedět doma na dávkách a na všechno plivat. Novinky.cz fakt dál nechci rozebírat, soudnej člověk ví, co je to tam zač...

Týkat se mě to nebude, protože když uzavírám smlouvu se závazkem, tak jsem si taky vědomej, že ten závazek musím dodržet. A jestli je někdo vychcanej, shrábne slevu a pak si myslí, že může odejít jak je mu libo, tak není důvod, aby po něm operátor nechtěl sankce. To ovšem sorta z tý diskuze nikdy nepochopí, protože jejich práce je sedět doma na dávkách a na všechno plivat. Novinky.cz fakt dál nechci rozebírat, soudnej člověk ví, co je to tam zač...

Je to marný. Oni nikdy nepochopí, že když se na něčem domluvím na určitou dobu, tak to po celou dobu budu i dodržovat. Oni fér jednání neznají a pak se diví, že se k nim i druzí chovají nefér (ale jen podle nich, protože ve skutečnosti jednají podle domluvených podmínek).

Ano, četl jsem ten článek. Smrdí tam chování některých klientů, kteří chtějí poskytovanou slevu, ale nechtějí dodržovat podmínky této slevy.

A dále tam smrdí i tento odstavec :

Rozdíl v závěrečném vyúčtování je obrovský

Například pokud má zákazník tarif s měsíčním poplatkem 859 Kč, u UPC za předčasné ukončení smlouvy po 11 měsících zaplatí všechny zaúčtované slevy – 4900 Kč. Pokud by vracel jen pětinu, jak o tom hovoří zákon o smlouvách na dobu určitou, zaplatil by 172 Kč.

A co tam smrdí Vám ?