Jump to content
Já

Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

Recommended Posts

tak nabídli mi totok....1x Balíček INTERNET 100+ a HORIZON KOMFORT+ za 559 Kč bez zařízení...... a prý níže už to nejde

ale přecházím ze 120 + komfort za 709,- bez zařízení

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • ca modul
  • Ostrava-Zábřeh

Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal :D

Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Technicolor, 2x CA modul
  • Brno

tak nabídli mi totok....1x Balíček INTERNET 100+ a HORIZON KOMFORT+ za 559 Kč bez zařízení...... a prý níže už to nejde

ale přecházím ze 120 + komfort za 709,- bez zařízení

Dnes jsem dostal úplně stejnou nabídku. Přechod také stejný.

559,- je prý minimum a s cenama za zařízení nejsou schopni udělat nic (hodně mi vadí pronájem CA modulu).

• Internet 100
  • -
  • -
  • Cisco EPC 3925
  • Praha

Právě mně volali znovu na nabídku Internet 100 + Horizon Komfort + HBO. Včera nabídli 708 bez pronájmu. Dneska (samozřejmě jsem se odkázal na toto forum) už to šlo na 608. Tak jsem to nakonec vzal :D

Takže myslím, že ani nezávisí na tom, z čeho kdo přechází (já z Internet 40 + Klasik), ale spíš co si kdo vyhádá.

Já mám 200+komfort+hbo za 679 :-)

• Internet 50
  • -
  • -
  • modem technicolor
  • Brno

Zdravím, dalo by se ještě něco na tomhle ušetřit?

Digital Komfort+ (Balíček EXTRA HD) a CA modul = 306,-

FP 240+ a WiFi modem = 673

Od února to vše o 51Kč dráž za převod na Balíček Internet 300+ s Horizon Komfort+

Děkuji za reakce.

• Internet 500
  • -
  • ca modul
  • Frydek

Guest

Po odeslání písemné výpovědi se po 2 týdnech ozvali "z důvodu naplánování výpovědi". Po nenápadném dotazu, proč chci odejít, shrnutí všech problémů a důvodů proč se mi u nich nelíbí přišla nabídka, která příjemně překvapila. Mám teda sjednánu kombinaci Internet 100+ a Horizon 100+ s pronájmem jednoduššího HD Mediaboxu (1 tuner, bez HDD) za celkových 379,- Kč. Modem mám vlastní, bez všech zařízení by to bylo za 309 Kč. Technik už dovezl nový set-top-box, který jsem nechal vyměnit za starý set-top-box a mám tam teď i HBO HD, funhuje videotéka a podobné srandy, asi mi běží 3 měsíce nějaké té akční nabídky co teď dávají. Je to na 12 měsíců s údajnou automatickou prolongací na dalších 12 měsíců.

Guest

Já mám 200+komfort+hbo za 679 :-)

Já to samý za 658 :)