Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
disc

Prodám Technisat TechniStar K1 v záruce

Recommended Posts

Prodám Technisat TechniStar K1 v původním balení se všemi kabely , DO, manuál .

 

TechniSat TechniStar K1 je kabelová verze vynikajícího HD satelitního přijímače TechniStar S1. Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý přístroj s jednoduchou obsluhou, brilantním obrazem i zvukem a dokonalou českou podporou.

 

Přijímač má integrovaný dekodér Conax (pro nepárované kabelové dekódovací karty) a jeden CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu pro příjem kabelové televize (párovaný modul s kartou).

 

Nové rozhraní CI+ (Common Interface Plus) umožňuje použití i nových dekódovacích modulů označených logem CI+. Všechny funkce ověřeny na kabelovkách Self Servis a UPC, systém kódování Conax je v ČR jednotný.

 

TechniSat TechniStar K1 umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných kabelových programů v normě DVB-C včetně komprese MPEG-4/H.264. Přijímač pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i. K dispozici je paměť na 5000 programů.

 

Perfektní české EPG - SiehFern INFO. Dětská pojistka. Podpora titulků. Teletext OSD (zobrazení přímo na obrazovce). 1x Scart (TV), 2x audio cinch výstup, 1 x video cinch výstup, 1x USB 2.0 A, digitální koaxiální audio výstup pro připojení do vašeho AV receiveru, HDMI výstup, 1x 100Mbit LAN.

 

Funkce TechniFamily - lze nastavit různé uživatelské účty u přijímače. To mohou využívat rodiče pro jejich děti a stanovit jim, jak dlouho mohou denně sledovat televizi a jaké programy mohou sledovat.

 

TechniSat TechniStar K1 podporuje audio formáty Dolby AC-3 a Dolby Digital Plus.

 

PVR Ready - k přijímači lze připojit HDD nebo USB flash disk, pozor používejte pouze prověřené typy, některé námi vyzkoušené zařízení naleznete v sekci Podpora!

 

Přijímač je napájen pomocí externího adaptéru 12V/1,5A, který je součástí balení. Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W).

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se


 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×