Jump to content

Velke zklamani


Recommended Posts

Tak dneska mi inet zapojil nejaky technik ktery byl uplne mimo misu. Po slibech ze verejnou IP adresu ( bez ktere je Karneval celkem k nicemu ) budu mit hned se najednou stal az zitrejsi den :( . Icq vydrzi byt online max. pul minuty a restart modemu trva vice nez 30minut. Cekal jsem hodne ale tohle je opravdu moc! Mate nekdo podobne zkusenosti ??

Link to post
Share on other sites

Já ani nikdo ze známých s Karnevalem problémy nemají. Proč si myslíš, že s neveřejnou adresou je nepoužitelný? Já veřejnou nemám a jediné, co nefunguje, je posílání souborů po ICQ -od toho je tu ale mail. Jinak je vše v pořádku - www, mail, ftp, VPN, PTP (kazaa, DC). Jediný co nezprovozním je domácí server (např. FTP), na který bych se mohl zvenku připojovat - ten by byl ale stejně skoro nepoužitelný (rychlost 150 kbit)

Link to post
Share on other sites

xoxo : ty asi nejsi ze zlína co .-) tady si to dělá co chce- podlemě zlínský technik karnevalu je snad převlečá opice. inteligence a schopnosti by tomu napovídali..... jede to tu strašně- zdá se mi to že to je snad sdílené nebo co protože to šíleně laguje a občas se to prostě brejkne

 

Mass: zajímalo by mě jestli ti jede příkaz ping...

Link to post
Share on other sites

samozrejme ze NE! sazim na to ze az mi zitra daji verejnou IP tak se tim vse vyresi...jestli potom zjistim ze ping neodpovida kvalite kterou mi nabizeli tak si pro to muzou rovnou prijit a vracim se k bezdratu. Jinak kvalita servisniho oddeleni je tady na NULE!!

Link to post
Share on other sites

ICQ mi neustale blika z offline na online.... uz mi z toho zacina hrabat... kdyby sem ted nekdo z karnevalu prisel tak to asi pekne schyta.... oproti tomu co rikali dealeri je realita opravdu kruta!

Link to post
Share on other sites
Já veřejnou nemám a jediné, co nefunguje, je posílání souborů po ICQ -od toho je tu ale mail. Jinak je vše v pořádku - www, mail, ftp, VPN, PTP (kazaa, DC). (rychlost 150 kbit)

 

Já veřejnou IP taky nemám, ale posílání souborů po ICQ mi jde celkem v pohodě.

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...