Jump to content

Recommended Posts

UPC to uz vazne prehani.Nejen ze nedalo opet zadnou novinku ale jeste prestalo vysilat 3 filmove kanaly v HD kvalite.Jde o Novu Cinemu,Fandu a Novu Tv.Na infolince tvrdi,ze to neni jejich chyba ale to prece koncoveho zakaznika vubec nema zajimat.Pri zrizovani mu neco nabidnou,pak se tim ohaneji (viz mi jedinni mame Fandu HD) a nakonec divak prijde o 3 filmove kanaly v HD kvalite at uz upscalingove nebo prime HD ale proste prisel.OMLUVA zadna,nahrada zadna,kompenzace zadna.UPC proste porad veri,ze zakaznici si nechaji vse libit.A ja se Vas zakaznici ptam-Nechate?Ja treba ne,podal jsem stiznost,jak primo u UPC,tak u CTU.Po vyjadreni zvazim co dal...Jirka Usti

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal,HD DVR Mediabox,HD mediabox,Power

Když si zavoláš na klientský centrum, tak ti sdělí že Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD nejdou z technických důvodů v celý ČR. Nezbývá než UPC věřit...

Nova už má logo HD, Cinema a Fanda jsou upscale bez loga. Asi odveta za odebrání Sportu. Proto tedy včera padák pro Kindernaye. Připravte se, že HD možná než vychladnou hlavy nebudou.

Na stížnost to nepůjde, mají na to právo.

Edited by Guest
  • lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníTechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul

...no čekal jsem všechno,ale rušení HD kanálů z jakkéhokoliv důvodu tedy opravdu ne.

V roce 2014 bych opravdu čekal spíše opačný trend. :thumbdown:

Internet: 100+ , Televize: Horizon Komfort+  Koktejl HD  HBO HD , Zařízení: HD PVR Kaon , CAmodul , CiscoEPC3925

• lokalitaHK
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul

Jestli to není to stejný co na Slovači s Markízou HD, která za ten sajrajt chce jakejsi technickej poplatek. Sice až od 1.5., ale možná je Nova v předstihu. A UPC na oplátku vyšouplo Nova Sport.

Tipuju, že to bude mít i vliv na vysílání slovenských programů - Markíza, Joj, Joj plus. Čekám udání od Novy jako vlastníka práv pro ČR na přebírání těchto programů v UPC.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

Guest
Když si zavoláš na klientský centrum, tak ti sdělí že Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD nejdou z technických důvodů v celý ČR. Nezbývá než UPC věřit...

Je to lez,to mi tvrdili taky a pak po hodine priznali,ze to z zadnych technickych duvodu neni,ze proste uz v HD ani upscaling nebudou ale ze UPC za to nemuze.Jirka Usti

...no jestli ty trendy v šetření budou ještě chvíli pokračovat,tak asi pomalu půjdu na půdu oprašovat ČB televizor :lol::lol::lol:

Internet: 100+ , Televize: Horizon Komfort+  Koktejl HD  HBO HD , Zařízení: HD PVR Kaon , CAmodul , CiscoEPC3925

• lokalitaHK
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-

Je to lez,to mi tvrdili taky a pak po hodine priznali,ze to z zadnych technickych duvodu neni,ze proste uz v HD ani upscaling nebudou ale ze UPC za to nemuze.Jirka Usti

A myslíte že by UPC samo od sebe vyřadilo z nabídky "volně šířené" programy FANDA HD a Nova Cinema HD. Nova prostě vypla distribuci všech HD kanálů do UPC. A my s tím bohužel nenaděláme

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

A proč to Nova udělala? Není to náhodou tím, když UPC nechce Nova Sport, tak proč by Nova dávala zadarmo UPC Novu Cinemu HD a Fandu HD? Chápu, že s tím vy (myslím technické oddělení) nic neudělá. Mě spíš štve přístup UPC. Pořád tvrděj, že je pro ně HD vysílání priorita. Tak dnes zrušili bez náhrady 3 HD programy (pardon, možná přidaj Slovak Sport 1 HD - to je fakt bomba). Můžu říct, že nepatřím ke stěžovatelům, ale tohle mě fakt naštvalo...

A my se to ani nedozvíme. Co je mě ale potom. Nechci být rukojmí jejich sporu. Jsem zákazník UPC a této společnosti také platím Za své peníze očekávám, že něco dostanu. Pokud budu chtít přijímat SD verze programů Novy, můžu k tomu využít pozemní cestu a ne platit UPC. Samozřejmě neplatím jen za kanály Novy, ale dnes došlo k vypnutí 3HD programů, ale počítám, že cenu za TV nabídky nesníží. Hlavně, že měli reklamu Nova Cinema HD a Fanda HD jen u nás. Prostě si musíme zvyknout a dál poslouchat ty kydy, jak se bude rozšiřovat nabídka programů, jak je HD priorita apod.

Nechci se UPC zastávat a jsem na ně naštvanej, že nekváknou slovo proč k tomu vyřazení došlo, ale zase když si uvědomím, že za 80 digitálních programů platím měsíčně míň, než dřív za 40 programů v analogu, tak to není tak špatný. Nebudou Novy v HD, tak se přesunu jinam a život půjde dál...

Ani já se z toho nezblázním. Taky to přežiju, venku je krásně, nebudu čučet na telku. Sice píšeš, že můžeš sledovat 80 digitálních programů. To je asi pravda, ale kolik z nich je opravdu kvalitních? Ty jejich music boxy apod. to stojí fakt za to. Je zajímavý, že Nova sport vyřadí skoro ihned, ale music box nemůžou. Fakt vtipný. Dnes vyřadili tři dobré a myslím i dost sledované programy v HD kvalitě. Nu co. Oželím Wimbledon v HD kvalitě a budu se dívat na vodní pólo na Slovak Sportu. Změna je život...

Už se těším až aktualizují své reklamní šoty: na Rašilova pustí ještě větší větrák a dramatický hlas řekne: Pořiďte si UPC, takovouhle rychlostí vám budou mizet HD kanály!

Ale teď vážně - za tenhle apríl si Nova+UPC zaslouží absolutorium, to není jen nejlepší apríl roku, ani desetiletí, tohle aspiruje na nejlepší apríl všech dob! Právě ten fakt, že to není vtip, tomu dává ten punc výjimečnosti. :cheers:

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Nechci se UPC zastávat a jsem na ně naštvanej, že nekváknou slovo proč k tomu vyřazení došlo, ale zase když si uvědomím, že za 80 digitálních programů platím měsíčně míň, než dřív za 40 programů v analogu, tak to není tak špatný. Nebudou Novy v HD, tak se přesunu jinam a život půjde dál...

A to nepočítáme inflaci :D

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Guest

Tak Nova HD už taky nejede, to je teda pěkně k nasrání, tak to teda s UPC končím na dobro. No to snad abych se začal shánět po nějakém CRT televizoru nejlépe černobílém když se vracíme zpět. (Krupka)

Guest

Pro Radek40 » stř, 2.4.2014, 17:33

Však jsem o tom v minulých příspěvcích psal, že dojde k tomu že od skupiny Novy nebude ani jeden program v HD a došlo na moje slova.

Taky si čím dál víc myslím, že to je jen uraženeckej postoj Novy a je potřeba UPC podpořit. Já se na to HD bláto od Novy dívat nebudu, dokud nedají zpátky HD streamy.

• lokalitaHradec Králové
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

No jistě, chudák UPC, za nic nemůže. A to tak testujou a připravujou a teď tohle... Jedním dnem přijít o čtyři HD kanály, to je fakt síla. Těch pár dnů, co máme počkat, to jsem fakt zvědavý... Já myslim, že to bude půl rok možná dýl... Jen aby nepřišlo další překvápko. Teď už jen čekám, kdy vypnou třeba Eurosporty, ty jsou asi taky dost drahý... Když se toho UPC tak zastáváte, tak proč třeba nepustěj všem zákazníkům kanály Extra HD, který mají jen k nejrychlejšímu internetu? Jako taková kompenzace. Přišli jste o čtyři HD kanály, máte zatím, dokud se to nevyřeší, od nás na oplátku tohle. Možná by se to dalo pochopit, ale takhle...

Guest

Rád bych viděl toho "magora" co si dá internet 240 kvůli balíčku Extra HD, kde jsou jen tři programy a jen jeden je v CZ mutaci s CZ titulky. Na Arte v HD které v němčině nebo francoužštině není skoro nikdo zvědavý, ten Auto Moto tak nic moc neosloví a tím pádem je tam jeden sledovatelný program Film Europe v HD a tolik peněz za jeden program by zaplatil jedině totální "magor" Pokud bych si mínil zaplatit Film Europe tak nikdy tak draho přes UPC kabel ale jedině jevněji u konkurence!!! Do dneška nejsou schopni zařadit aspoň programy CS Kino a Doku CS.

...no hlavně že Nova dala balík peněz za nový studio a pak nemaj na distribuci v HD :?:

• lokalitaHK
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-