Přejít na obsah
Sa-ff-a

Technicolor tc 7200 - pripojeni wifi k Xboxu se nedari

Recommended Posts

Zdravim , nedari se mi pripojit tento wifimodem od UPC k xboxu , 2 x PC - 1 tablet - 2 x mobil bez problemu , ale k xboxu kdyz chci pripojit wifi tak to vypisuje hlasky o MAC adrese , stoural jsem se v tom , ale nedari se mi to nastavit , nevim jestli mam nastavovat jak wifimodem tak i xbox a nevim co presne zadat :( ( predtim sem mel Motorola modem a k tomu wifi router a nic sem nenastavoval ) mel jste take nekdo s pripojenim problem a vyresil jste ? Diky za odpoved

vTC.th.jpg

Sdílet toto téma

v nastaveni wifimodemu v zalozce ZAKLADNI - mistni sit - mam povolit server DHCP a je povolenej , jinak jsem to v nastaveni nikde jinde nenasel , v xboxu je taky povolit - zakazat ? tedka nejsem doma , zjistim vecer :)

Sdílet toto téma

Tak jsem pripojil zpet D-link wifirouter ( na Technicoloru jsem nastavil bridge ) a xbox se pripoji , ale tedka nechci mit zas pripojeni jak Technicolor tc 7200 a D-link , xbox si sam nasel automaticky nastaveni , tak bych to chtel nastavit manualne kdyz se bude pripojovat pres Technicolor , to nastaveni bude totozne jak u D-link ?

KJiox.th.jpg

Sdílet toto téma

Tak jsem pripojil zpet D-link wifirouter ( na Technicoloru jsem nastavil bridge ) a xbox se pripoji , ale tedka nechci mit zas pripojeni jak Technicolor tc 7200 a D-link , xbox si sam nasel automaticky nastaveni , tak bych to chtel nastavit manualne kdyz se bude pripojovat pres Technicolor , to nastaveni bude totozne jak u D-link ?

Ne. takhle to nefunguje.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Ne. takhle to nefunguje.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku