Jump to content
Sign in to follow this  
kotasek

Kdyz koupim zakladni internet pojede TV

Recommended Posts

Kdyz koupim zakladni internet, pojede zakladni TV ?? nebo ji musim priobjednat za 28,-

jde mi o to , ze bracha , který ma kombi 120, vedle v byte, by si pronajal další settop box vcetne karty s komfortem 120 a pujcil by mi ho.

Edited by Guest
  • lokalitabrno
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor

no jde mi o to jestli ,když mi bracha vedle z bytu pujci settop i s kartou komfort, jestli pojede to cela nabídka co je na karte,

nebo jestli ještě pouzivaji filtry ??

• lokalitabrno
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-

Muze se stat ze digitalni tv nepojede, pokud ve skrini zustane zapomenuty tv filtr,

takze spolehat se ne to na 100% neda.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

abych nastinil problém, bydlime v rodinem dome, bohužel do jednotlivých bytu jsou natazeny koaxy s UPC, normalne bych natahl od sebe koax a lanku, ale oba je mame po rekonstrukci tak je to celkem problém nekde vrtat.

tak jsem chtěl priprojeni UPC to nejlevnejsi, aby mohl pouzit muj settopbox .

Ještě me napadlo vzit pouze zakl. tel. a internet přes Wifi ???

• lokalitabrno
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-

Není to součástí, musíš si to objednat navrch a po třech zkušebních měsících je to za 28 Kč, což když má někdo problém s anténou, tak je to celkem rozumná cena. Ale neznamená to, že k internetu máš automaticky nárok na TV zdarma, byť jde jen o to co se vysílá vzduchem.

• lokalitaPraha - Letňany
  • internetInternet 300
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal CH7465LG-LC

Je to součástí, přečti si web UPC. Akorát když to vyloženě nechceš, tak to musíš vypovědět ve druhým měsíci, abys dojel za kačku ještě ten měsíc třetí a pak nic za TV neplatil.

Jak součástí? Je to prostě pěkná sleva na TV Mini, první tři měsíce za 1 Kč, pak za 28 Kč (plná cena je 222 Kč, což je zase dost mimo za to, co se dá chytit ze vzduchu). Ale platí se to navíc, já to na faktuře nemám, a kdyby to nešlo, tak pochybuji, že kdybych to reklamoval, že by mi to zadarmo zapli.

• lokalitaPraha - Letňany
  • internetInternet 300
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal CH7465LG-LC

Na webu UPC je napsaný Nyní navíc ke každému internetu získáte špičkový příjem 25 TV programů. Takže nemusíš nic extra objednávat a dostaneš to automaticky. To snad není tak těžký pochopit. A jestli jo, tak si brkni na zákaznickou linku, tam ti řeknou totéž.

A ze vzduchu se rozhodně totéž chytnout všude nedá. Taková Nova HD, Prima HD a Barrandov HD nejede ze vzduchu snad nikde kromě Prahy. Kino Svět jakbysmet. A v některých lokalitách nechytnou ze vzduchu ani Českou televizi v HD, Fandu, Smíchov a Telku.

Hlavně se to nemusí platit. Ta tv byla k internetu vždycky zdarma, to az teď nedávno vymysleli, ze budou vybírat 28 Kč.

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208