Přejít na obsah
Aldy

Televize do PC

Recommended Posts

Zdravim, koupil jsem si Sencor SDB 522RT, pripojil jsem to na kabel od UPC pres rozdvojku, ale program BlazeDTV HDTV delux player nenajde zadne kanaly. Nepotrebuju vsechny programy, jen ty zakladni.

Musim si neco dokoupit nebo kde by mohla byt chyba ?

Diky

Sdílet toto téma

Pokud má program možnost ručního ladění/zadávání kanálů, zkus ladit na následujících frekvencích:

474, 482, 490, 498, 501 a 514 MHz resp. 474000, ..., 514000 kHz

Pokud tuto možnost nemá, zkus demo verzi DVBViewer

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Hmm, problém bude asi jinde... Na náhražkovou anténku nemá smysl zkoušet, vyhoď rozdvojku (správně rozbočovač) a kabel UPC zapoj přímo do tuneru. Pokud nic nenaladíš (nastavení pro zemi CR platí pro skutečné DVB-T, tedy pro pozemní vysílače, parametry v kabelu se mohou lišit), může být chyba v tuneru. Také na přiloženém disku nemusí být aktuální ovladač, podívej se na web výrobce.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

ano televize jede bez problemu (i kdyz zapojim rozbocovac). Zkusim zarizeni pripojit u pritelkyne doma, pokud ani to nepujde, zkusim zarizeni reklamovat, popr se poptat v alfacomp kde jsem to kupoval.

Sdílet toto téma

zkousel sem se napojit primo na tu bilou krabicku ze ktere vede kabel do routeru a internetovy kabel do modemu s tim, ze jsem odpojit tv kabel a tu usb klicenku jsem pripojil primo na tom. Bez zmeny.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku