Jump to content
Sign in to follow this  
krtinacze

Není přístup

Recommended Posts

Zdravím,

mám menší problém se set top boxem. Chvíli jsem ho nevyužíval a poté po zapnutí hlásil u placených kanálů (Není přístup. Pro aktivaci volejte Klientské centrum UPC), kanály zaplacené mám, na druhé televizi vše funguje normálně. Bylo to zrovna okolo Vánoc a za pár dní už vše fungovalo jako dřív, takže jsem předpokládal, že se jednalo o nákou menší chybičku.

Nyní se mi tato hláška u placených kanálů objevila znovu, neví někdo, co s tím? Podle podpory by mělo být vše OK, takže nevím, kde je chyba. Zkoušel jsem i vypnutí, vyndání a "profouknutí" smart karty, žádné zlepšení.

PS: http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_pvr/ Jedná se o tento.

Děkuji.

Nyní již to opět funguje. Opravdu nevím, co ten přístroj tak blbne. Ale každopádně kdyby někdo znal řešení, pomoc uvítám stále, protože bohužel tuším, že se možná problém objeví znovu... :D

Když se tato hláška ukáže, podívejte se do menu přístroje a tam najděte CA systém. Měla by tam být vidět karta a předplatné na aktuální měsíc. Jestliže ovšem STB zapnete jednou za měsíc, na kartě není nové předplatné a buď musíte čekat až se nahraje a nebo zavolat na klientské centrum, aby ho znovu zaslali. Předplatné chodí nějak začátkem měsíce.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

To je právě ten případ poměrně, například o těch Vánocích mi běžela pak skoro každý den, ale teď nemám příliš času na televizi a klidně jí ten měsíc nezapnu.

Každopádně děkuji :wink:

Je potreba TV aspon jednou za mesic (kdykoliv) zapnout aby si nacetla nove predplatne, jak to nedudelate cele 2 mesice v tahu, tak uz je pak potreba volat na UPC a predplatne zaslat rucne.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Si v TV nastav casovac (treba planovane nahravani) jednou tydne na ctvrthodky, a mas klid.

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

To je problem (alespon na me TV to nejde - Panak, schvalne jsem to zkousel, nez jsem to tu psal).

Maximalne tydenni opakovani. Jedine to naplanovat na konkretni datum na cely rok.

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Aha, ze se jedna o STB jsem prehlidnul. Ale jestli se da planovat na mesicni interval dopredu, se mi zkouset ted nechce.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA