Přejít na obsah
Tvskyfreak

UPC chystá pro své klienty aplikaci pro mobilní volání

Recommended Posts

Největší tuzemská kabelová firma UPC chystá pro své uživatele aplikaci pro mobilní telefonování. Nabídne ji uživatelům svých telefonních tarifů na pevných linkách. V rozhovoru pro ČTK to sdělil nový generální ředitel Frans-Willem de Kloet, který v lednu nahradil dlouholetého šéfa Václava Bartoně.

Vstup na trh mobilních služeb, například formou virtuálního mobilního operátora, firma zatím nechystá. „Z mého pohledu není rozhodující samotná přítomnost na mobilním trhu, ale schopnost nabídnout klientům benefity mobilní komunikace. Na tom momentálně pracujeme a aplikaci pro chytré telefony představíme v prvním pololetí letošního roku,“ uvedl bez dalších podrobností.

De Kloet neplánuje žádné změny organizační struktury nebo výměny managementu. Podle něj byla firma dosud dobře řízená a překvapila ho efektivita provozu a vysoké nasazení zaměstnanců. „V lednu dochází kromě běžného doplnění stavů pouze ke dvěma změnám v managementu, které byly naplánovány již dříve. Vedení B2B divize plně převzal Martin Pochmon z pozice viceprezidenta pro služby firemní klientele a marketing posílil nový ředitel marketingové komunikace Karel Smrž,“ dodal.

UPC se chce letos stejně jako v předchozích letech zaměřit na rychlost internetového připojení. Loni firma maximální rychlost zdvojnásobila na 240 Mbit/s. „Jsem si jist, že naše zákazníky nadchnou také nové funkce kabelové televize, které pro letošní rok připravujeme,“ podotkl.(--more--)http://www.mediar.cz/upc-chysta-pro-sve-klienty-aplikaci-pro-mobilni-volani/

Sdílet toto téma


Link to post

Aplikace pro mobilní telefonování na pevný lince? To zase vymyslela nějaká přechytralá marketingová hlava v UPC, co? Radši mají zavést tarifikaci 1+1 a cenu volání z pevné kamkoliv za 0,59 kaček a ve vlastní síti gratis, jak to má Odorik a k něčemu to bude. A bejt virtuálem by si UPC taky mohla dovolit, zase tak malá firma to není a jistě by nějaký dobrý podmínky dostala. Akorát je otázkou, jestli by si na tom nepřihodili moc a nepohřbili to jako třeba Netbox, kterej má virtuála naprosto o ničem.

Sdílet toto téma


Link to post

Tak zminena aplikace je jiz na svete:

https://play.google.com/store/apps/deta ... c.phone.cz

 

Brzy pry bude i pro Iphone.

 

Funguje pouze pro zákazníky UPC využívající telefonní služby.

Pamatujte si, že musíte mít účet MojeUPC, abyste se mohli přihlásit.

Jestliže jste již UPC zákazník, navštivte https://my.upc.cz/cz/StartPage.aspx k registraci účtu MojeUPC.

  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×