Jump to content

UPC chystá pro své klienty aplikaci pro mobilní volání


Recommended Posts

Největší tuzemská kabelová firma UPC chystá pro své uživatele aplikaci pro mobilní telefonování. Nabídne ji uživatelům svých telefonních tarifů na pevných linkách. V rozhovoru pro ČTK to sdělil nový generální ředitel Frans-Willem de Kloet, který v lednu nahradil dlouholetého šéfa Václava Bartoně.

Vstup na trh mobilních služeb, například formou virtuálního mobilního operátora, firma zatím nechystá. „Z mého pohledu není rozhodující samotná přítomnost na mobilním trhu, ale schopnost nabídnout klientům benefity mobilní komunikace. Na tom momentálně pracujeme a aplikaci pro chytré telefony představíme v prvním pololetí letošního roku,“ uvedl bez dalších podrobností.

De Kloet neplánuje žádné změny organizační struktury nebo výměny managementu. Podle něj byla firma dosud dobře řízená a překvapila ho efektivita provozu a vysoké nasazení zaměstnanců. „V lednu dochází kromě běžného doplnění stavů pouze ke dvěma změnám v managementu, které byly naplánovány již dříve. Vedení B2B divize plně převzal Martin Pochmon z pozice viceprezidenta pro služby firemní klientele a marketing posílil nový ředitel marketingové komunikace Karel Smrž,“ dodal.

UPC se chce letos stejně jako v předchozích letech zaměřit na rychlost internetového připojení. Loni firma maximální rychlost zdvojnásobila na 240 Mbit/s. „Jsem si jist, že naše zákazníky nadchnou také nové funkce kabelové televize, které pro letošní rok připravujeme,“ podotkl.(--more--)http://www.mediar.cz/upc-chysta-pro-sve-klienty-aplikaci-pro-mobilni-volani/

Link to post
Share on other sites

Aplikace pro mobilní telefonování na pevný lince? To zase vymyslela nějaká přechytralá marketingová hlava v UPC, co? Radši mají zavést tarifikaci 1+1 a cenu volání z pevné kamkoliv za 0,59 kaček a ve vlastní síti gratis, jak to má Odorik a k něčemu to bude. A bejt virtuálem by si UPC taky mohla dovolit, zase tak malá firma to není a jistě by nějaký dobrý podmínky dostala. Akorát je otázkou, jestli by si na tom nepřihodili moc a nepohřbili to jako třeba Netbox, kterej má virtuála naprosto o ničem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Tak zminena aplikace je jiz na svete:

https://play.google.com/store/apps/deta ... c.phone.cz

 

Brzy pry bude i pro Iphone.

 

Funguje pouze pro zákazníky UPC využívající telefonní služby.

Pamatujte si, že musíte mít účet MojeUPC, abyste se mohli přihlásit.

Jestliže jste již UPC zákazník, navštivte https://my.upc.cz/cz/StartPage.aspx k registraci účtu MojeUPC.

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...