Jump to content

Zapojeni TV cez koaxialny kabel

tomas2251
 Share

Recommended Posts

Zásuvka je opravdu průběžná a ten visící kabel tam nemá co pohledávat, takže jak bylo správně napsáno, tak dát pryč a místo něho zakončovací odpor 75 Ohm. A při té příležitosti jenom zkontrolovat, jestli přívodní kabel do zásuvky je skutečně na vstupu (IN) a ne omylem na výstupu (OUT).

• Like it 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

@Marek-26 pokud mají rodiče v bytě starší zásuvku WISI DM 80, rep. pokud mám doma nějakou novější, která by třeba nebyla až do 1200 MHz (teď nevím, co mám doma) má cenu to nějak svévolně měnit za uvedenou Teleste 3DSS2? Nebo Teleste  je jen na dvě TV, nebo jsem to celé nepochopil správně?

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno

Nic se nezměnilo. 

Při zapojení antény do UPC - R naladím jen pár rádií a třeba takovou Evropu 2 na 105,60 FM (na 105,50 FM šumí). 

Když to mám na anténu u balkónu, chytám mnohem více rádií a Evropu 2 na 88,20 FM.

Je to jak kdyby UPC chytalo něco univerzálního napříč ČR a přes anténu chytám lokální rádia v Praze. 

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Compal, HD Mediabox 900
  • Praha

A presne tak to i je 😉
UPC samozrejme z podstaty veci nemuze poustet do kabelu radia, ktera jsou v kazdicke konkretni lokalite ve vzduchu.

• Like it 1
  • Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Nevadí, alespoň jsem dal trochu péče UPC zásuvce a rádio i přes veškerou snahu zůstalo nezměněno. Analogový šumák FM nemám ani přes anténu u balkónu, ani přes UPC. Rádia co naladím přes obě možnosti hrají stereo a bez jakéhokoliv šumu, jen je velký rozdíl v počtu naladěných stanicích. Nicméně s FM se stejně za pár let rozloučíme... 

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Compal, HD Mediabox 900
  • Praha

Nejak jsem nepobral tu vetu "Analogový šumák FM nemám ani přes anténu u balkónu, ani přes UPC."

A co si teda myslis, ze to je, kdyz ne FM?!

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno