Jump to content
evid

Vytvoření televizní sítě

Recommended Posts

Protože jsem se dnes konečně rozhoupal k tomu abych dal výpověď z UPC (digitální televize), protože nabídka firmy PODA, kterou nám sem asi před 3 měsíci zavedli je finančně o dost níže, mám následující problém:

Na 1 televizi v obýváku si objednám kompletní nabídku.

Ale k tomu potřebuji dát základní (DVB-T) nabídku do kuchyně a dětského pokoje (tam se nikdo na nic kromě základní nabídky nebude dívat) .

Dále bude problém (V uvozovkách), že dostanu 1 veřejnou adresu a tu budu muset rozdělit na 2 počítače a 1 IPTV telefon (dosud jsem měl 3 neveřejné - ne od UPC).

Poraďte prosím:

- jaký router (WIFI), který by mi zajistil potřebný počet neveřejných adres a také dokonale ochránil IPTV telefon (fireval ?)

- jakou anténu DVB-T

- nebo nějakou další radu - budu vděčný

Nevím jak funguje PODA ale u UPC jsou kodovane jen placene kanaly, zaklad je zdarma bez CI a tedy neni takova moznost i u PODA - bez anteny proste prijimat nekodovany zaklad jen rozbocenim koaxu ?

Nevím jak funguje PODA ale u UPC jsou kodovane jen placene kanaly, zaklad je zdarma bez CI a tedy neni takova moznost i u PODA - bez anteny proste prijimat nekodovany zaklad jen rozbocenim koaxu ?

Poda nemá kabelovou televizi, ale IP TV :) žádný koax se tedy nekoná, natož nekódované programy.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

Wifi router kup kterykoliv, vsechny funguji stejne.

I kdyz vidim ze bydlis v ostrave kde bude asi dobry signal, tak stejne se to neda jen tak odhadnout co koupit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox