Jump to content

Modem Compal CH7465VF

Recommended Posts

Dobrý den, nainstalovali mi nový modem. Při pokusu o přihlášení do správy modemu, poměrně často vyskakuje hláška:  "The service may be interrupted, temporarily inaccessible or encountered errors transferring data.
Try Again".  Občas to jde a občas ne. Ale třeba dnes 3.9. 2020 se mi nepodařilo do administrace vůbec přihlásit. Nevíte někdo, co s tím?

UPC router.png

• 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • UPC
  • Praha

Děkuji všem za odpovědi. Ping prošel. Však se to rozsypalo až na přenášení rozhraní. Resetovat modem nepomohlo. Je to dost nepohodlné každou chvíli resetovat modem (pokud se to opakuje). V jiném prohlížeči mě to nenapadlo vyzkoušet, za což se stydím. Zaměřil jsem se na řešení toho problému, který spočíval v tom, že to dříve šlo a pak přsetalo. Nicméně v Chromu to teď jde. A ve FireFoxu stále nejde (i když dříve šlo). Tak buď aktualizace Firefoxu a nebo, proto jsem to sem dával, nějaká aktualizace modemu, ketrá se třeba nepovedla.  

Vyřešeno jiným prohlížečem. Kdyby to přestalo jít i v něm, ozvu se.

• 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • UPC
  • Praha

Dělal mi to samé. Případně vyskakuje hláška o špatném hesle, ale přesto mne párkrát přihlásil. Myslím, že je problém s nějakým tokenem, který si uložil v prohlížeči. Zkuste smazat historii prohlížeče a data stránek. V network logu modemu se objevuje 

"GUI Token verify failed".

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • blabla
  • CZ