Přejít na obsah
Ip Man

Výpadek v Ústí nad Labem

Recommended Posts

Ústí nad Labem - Krasné Březno ulice Keplerova

Tak dnes od cca 14:00 nyní je 15:00 a výpadek

zatím stále trvá ! Máme od UPC balíček TV a Internet,

takže nejde nic, ani televize ani internet ! PS: toto píšu

z mobilního telefonu čili přes mého mobilního operátora !

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Taky Ústí, nejde od 14.10 ne+. Připojení ukazuje ok, ale nejde to. Změna dns na google 4x8 nepomáhá.

Sdílet toto téma

http://web.upc.cz/vypadky/

Vypadek je zrejme v celem Ústí nad Labem

Nahlášeno od: 04.12.2013 07:55

Výpadek všech služeb. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Jedná se patrně o přerušený páteřní optický kabel. Naši technici pracují na lokalizaci závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.

Potíže s funkčností e-mailových schránek UPC - odesílání a přijímání elektronické pošty. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Díky za informaci, na mobilu se mi blbě surfuje a hledá.

Je divný ten čas nahlášení, mně net přestal jít ve 14.10 asi po 30 min.od zapnutí. Pitoný bylo, že se připojení tváří ok, nevěděl jsem, jestli nemám problém v os nebo něco se síťovkou.

V Ústí vím o třech místech, kde se kope ve velkém. U pracáku, pod knih***ou a u Lidla v Doběticích.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No, ono je opravdu super, když vypadne TV a internet ve stejný čas zároveň, přijdu si jak v paleolitu.

Šrámkova - přibližně od 14:30 přestalo všechno fungovat.

Nemá někdo zkušenosti s délkou opravy? Doufám, že do 48h to je opět v provozu.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Díky, tak alespoň tak, snad zase zítra nějakej šikula neodřízne půlku Ústí od internetu.

Sdílet toto téma

Hmm, tak to tak vypadá že v tom Ústí snad opravdu někdo překopl ten optický kabel ! Ale je stejně divný že výpadek byl nahlášený již kolem 8:00 ráno, a přitom mě to přestalo fungovat až po 14:00 ! Dneska jsem byl celý den doma a v pohodě to šlo a od té druhé hodiny konec a doteď nic ! Tak teda dobrou no :lol: Ještě že mám toho mobila, ale už mi pomalu dochází fup :( Ještě taková vsuvka tchýně má od UPC pevnou linku a ta samozřejmě také nejde, takže kdyby se nedej bože něco stalo tak by si ani nezavolala záchranku ! Naštěstí má i mobilní telefon.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Napsat tam mohli co chteli, ale nefunguje to od 14.xx.

Nepriozrali necikani u vykopu na tom nejsou s iq asi o moc lip. Ja se zivim jako chirurg, iq mam slusne, a taky obcas utnu neco, co nebylo v planu. Onehdá jsem opravoval šlachu pánovi co měl poměrně dost podkožního tuku a fiknul jsem mu nerv.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Když ty dráty zakrývá hromada bláta a jinýho harampádí, tak to je hned. Mám pro toto pochopení, stát se to může každému.

Sdílet toto téma

Tak, tak naprostý souhlas nezáleží na tom kdo jsi chybu udělá jednou každý. Já dokonce znám pár romů s vysokou školou, ale bohužel jich je málo. Jinak je pravda že můžeme být rádi, že máme kde bydlet, protože dneska totiš nikdy nevíš kdy skončíš na ulici stačí když nezaplatíš dva nájmy a už tě stěhujou ! Bohužel v dnešní době je to hned ani nevíš jak.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravim. V Decine - Bynove to taky nejde. Od 14h kostickovali programy a normalne sli jen CT1, CT2, Prima a Nova. Navecer vypadlo všechno a STB pise "Signal není k dispozici" Internet chodi uplne normalne.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

TV funguje, INTERNET STÁLE NE! Kdy to sakra bude zase fungovat? Už mě to začíná pěkně vytáčet!

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Koukám, že než tady někdo odepíše, je půlka dne v prde... Takže další den bez internetu, super a blíží se víkend, takže zase nejdříve v pondělí, ať táhne celé UPC do háje.

Sdílet toto téma

Výpadek byl dle všeho odstraněn. Jestli stále nejde internet, je něco špatně u vás. Nevím, přesnou část a ulici, ale dle náhodného výběru 5 lokalit na http://www.upc.cz/klientske-centrum/vypadky-sluzeb-upc/ mi to nic neukázalo. Všude to píše:

Ve Vaší lokalitě neevidujeme výpadek služeb UPC.

V případě, že služby jsou nefunkční proveďte prosím restart připojených zařízení (modem, router, set-top box) odpojením z elektrické sítě na přibližně 1 minutu a následným zapojením zpět. Pokud budou služby nefunkční i poté, kontaktujte nás od zařízení na telefonním čísle 241 005 100.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Internet záhadně po ranním zapojení funguje? Ale je mi to divné, z ničeho nic, ale hlavně, že se to už dalo nějak dopořádku, otázka je, jak dlouho :-D

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku