Jump to content

Výměna baterie voip telefon

Recommended Posts

Prosimvás o dobrou radu. Už by to chtělo výměnu baterky v mém telefonu voip.

Chlapy mi v práci řikali, že tam bejvaj tužkový baterie. Hledal jsem po internetu a našel jsem siemens gigaset AS140 baterie jako tenhle zatavený "kdovícosi" bazmek. A to nevypadalo jako tužkovky. Napadlo mě se teda poďvat u toho našeho telefonu co tam je a tak jsem to rozřízl. A ono hle je tam něco podobného, jenže jsem si to samozřejmě zničil a ten nefunguje domácí telefon. Už jsem si schytal sprda o manželky. Potřebuju to rychle vyřešit. Vyměňoval to někdo ? V práci to už nemůžu říct by se mi tam vysmáli.

Mám koupit celý tohle balení nebo to teda jde nějak vyměnit?

Prosimvás o dobrou radu. Už by to chtělo výměnu baterky v mém telefonu voip.

Chlapy mi v práci řikali, že tam bejvaj tužkový baterie. Hledal jsem po internetu a našel jsem siemens gigaset AS140 baterie jako tenhle zatavený "kdovícosi" bazmek. A to nevypadalo jako tužkovky. Napadlo mě se teda poďvat u toho našeho telefonu co tam je a tak jsem to rozřízl. A ono hle je tam něco podobného, jenže jsem si to samozřejmě zničil a ten nefunguje domácí telefon. Už jsem si schytal sprda o manželky. Potřebuju to rychle vyřešit. Vyměňoval to někdo ? V práci to už nemůžu říct by se mi tam vysmáli.

Mám koupit celý tohle balení nebo to teda jde nějak vyměnit?

Já ti ještě poradím. Pokud máš telefon pronajatý od UPC, tak si tu baterku kupovat nemusíš. Stačí zavolat na UPC, že máš baterii v háji a technik ti přiveze nový bezdrátový telefon. Moje osobní zkušenost asi před půl rokem. Jedná se ale pouze o ty telefony, které mají tuhle baterku jako ty. Pokud už bys vlastnil telefon na klasické tužkové baterie, tak ty už si musíš vyměnit sám. Sám jsem se divil, když mi tohle řekli na jejich lince. Samotné baterky nevyměnují, ale vyměnují je za celé nové telofony.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Start
  • Technicolor modem
  • Most