Jump to content

Vodafone spustil 1 Gb/s internet

Recommended Posts

To je urcite spatne.
Ten firmware a konfiguracni soubor se tam neposila postou, ale po kabelu ==> vsechno se to musi stat nejpozdeji do nekolika minut (a ani to ne), nema smysl cekat hodiny.

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Ano, ale do několika minut si představuj spíš desítky minut než jednotky, já když loni dostal nový Compal, tak to trvalo minimálně 20 minut.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno
před 52 minutami, tomus napsal:

já když loni dostal nový Compal, tak to trvalo minimálně 20 minut

Hmmm... porad nevidim, PROC by to melo trvat tak dlouho. Signal se siri rychlosti svetla...

A pokud vim, tak to nefunguje stejnym zpusobem jako, cojavim, EPG informace v TV signalu, ktera chodi cyklicky jednou za X minut...
A i kdybych uvazoval nejakou frontu pozadavku, tak je kravina, aby ta fronta byla tak dlouha, nebo se vyrizovala tak pomalu, aby to trvalo tak dlouho.

Edited by Evzen
  • Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • Brno

Pamatuju, že Technicolor si tahal FW vždycky minimálně takových dobrých 15 minut.

@KejPi zkus na zařízení tovární nastavení. Tím v této situaci nic nepokazíš. 

• Jiná služba
  • -
  • -
  • Bridge
  • Brno
před 49 minutami, Evzen napsal:

Hmmm... porad nevidim, PROC by to melo trvat tak dlouho. Signal se siri rychlosti svetla...

Tak já mluvím době kdy jsem modem poprvé připojil do sítě a nechal ho, najít si frekvence zaregistrovat se stáhnout si nainstalovat nový firmware a to celé trvalo minimálně 20 minut než byl plně připravený k používání, možná ho šlo používat i mezitím ale já na to zase tak nespěchal.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Tak na technicke podpore jsem se dovedel, ze objednavky jeste nebyly propsane do systemu (at uz to znamena cokoli) a ze az se propisou, tak by se mel stahnout FW a cele se to zkonfigurovat. Takze budu cekat a uvidime.

• 500 Mb/s
  • -
  • Start
  • CH7465VF
  • Praha 4

Ahaaaa, no tak pokud si modem neco stahne az pote, co to nejakej posahanej system jednou denne povoli, tak to pak jo... to pak muze trvat i 24 hodin...

Boha jeho...

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • Brno

Spis nedoslo sparovani modemu k uctu majitele a dodavka. 

O2 se svymy LTE modemy taky ceka na potvrzeni dopravce o radnem predani na dorucovaci adresu. Az pote aktivovali SIM a internet bezel.

Sam jsem mel podobnou zkusenost jeste s ex UPC, kdy mi dodali modem, vse bezelo, jen mi technik druhy den volal, ze mi dali modem pujcovaci a ne pro odkup, ze mi jej musi vymenit. Po vymene mi nesel jeste ani druhy den. Musel jsem volat na UPC, ti mi potvrdili, ze jim technit (AntenSat) jeste nepotvrdil doruceni modemu. Nakomec jsem musel Mac adresu nadiktovat sam, aby mi internet sel.

• Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh