Jump to content

Recommended Posts

Dobry den, chtel bych se zeptat ktery z techto modemu ke sluzbe Internet 150 byste mi doporucovali: COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0:, Huawei B2338:, Zyxel VMG8623-T50A:, Huawei B2368-66:. Aktulane nemam v planu delat z toho bridge a davat tam dalsi router. Ne uplne rozumim v cem bych si tim pomohl. Jakoze modem od Vodafone casto pada a kdyz bude jenom bridge tak se to dit nebude? V supliku mam zatim nepouzity Cisco-Linksys E4200 tak by me zajimalo zda si tim pomuzu ze bych ho dal za modem od Vodafonu. Moc dekuju za odpovedi.

Edited by badware144
  • 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • --
  • Praha
Posted (edited)

Ano , uz jsem to pochopil.. bude to tedy tento modem COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0. Dekuji.

Zajimali by me taky ty ostatni veci:  Aktualne nemam v planu delat z toho bridge a davat tam dalsi router. Ne uplne rozumim v cem bych si tim pomohl. Jakoze ten Compal casto pada a kdyz z nej bude jenom bridge tak se to dit nebude? V supliku mam zatim nepouzity Cisco-Linksys E4200 tak by me zajimalo zda si tim pomuzu ze bych ho dal za modem od Vodafonu. 

Dik.

Edited by badware144
  • 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • --
  • Praha

A proč si myslíš že Compal často padá, máš nějakou osobní zkušenost ? Pokud ne tak se tím netrap a uvidíš sám jak bude fungovat a podle toho pak případně můžeš za něj připojit nějaký vlastní router,ale nejspíš to stejně neuděláš.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Dnes jsem zjistil ze COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0 si neni mozne odkoupit ale jenom pronajimat.

Chtel bych se proto zeptat zda jiz existuje nejaka moznost pouzivat vlastni modem s Vodafone sluzbami a kdyz jo prosim ktery modem byste mi doporucili.

Dik.

• 150 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • --
  • Praha

Momentálně to nelze. Bylo to možné a zase by mělo být. Jediná možnost je sehnat použitý Compal, před koupí ověřit, že se jedná o prodejní kus od UPC. Jiný modem Vám nenavedou.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha