Přejít na obsah

Recommended Posts

Návštěvník

Je to jednoduché. Ne každý bydlí v místě kde je dobrý dvb-t signál a nedochází ke kostičkování obrazu. Pro takové lidi je kabel jako dar z nebes a 28 Kč cena zanedbatelná.

Sdílet toto téma

V nabídce Digi-mini mají na jejich webu totální zmatek v programech. V seznamu programů tam mají všechny HD verze od Novy a Primy ( kromě Nova sport ), ale na jiném místě mají zase, že je tam jen 6 HD programů. Kdo se na to podívá poprvé, tak v tom má asi pěknej hokej, kterých to vlastně těch 6 HD programů je, když v seznamu programů je jich 11 :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Mají to dost nepřehledně, musí se v tom hledat - jak ve standardním rozlišení, tak v HD kvalitě (v nabídce Digi Mini pouze v SD).

Takže Nova HD v digi mini již nebude ? vždyt tam přece do zrušení byla ne ? mám v tom totální hokej :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Cituji z článku : "Ve standardní programové nabídce se také ve všech tarifech objeví programy Nova, FANDA a Nova Cinema ve vysokém rozlišení."

Já si tedy vysvětluji tuhle větu tak, že i v digi -mini by měly být všechny tři programy od Novy v HD, ne jen Nova HD jako předtím. Chápu to správně ? Je tady někdo s touto digi-mini nabídkou, kdo by to mohl otestovat, zdali tomu tak je ?

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

Sdílet toto téma

Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

Před malou chvílí jsem mluvil s klientským centrem UPC a bylo mně tam potvrzeno, že od dnešního dne jsou nově do nabídky digi-mini zařazeny i Nova Cinema a Fanda HD, samozřejmě že i Nova HD.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Tak v Brně dnes určitě ne, vše je při starém. Minulý týden jsem měl několik jednání s KC kvůli internetu a nabyl jsem dojmu, že levá ruka neví co dělá pravá.

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

Tak v Brně dnes určitě ne, vše je při starém. Minulý týden jsem měl několik jednání s KC kvůli internetu a nabyl jsem dojmu, že levá ruka neví co dělá pravá.

Operátor mně řekl i to, že to nemusí ještě všude fungovat, že to spouštějí od dnešního odpoledne, takže to prý nemusí ještě všude fungovat, ale pravda je i ta, že jeden operátor řekne něco a druhý úplně něco jiného ( vlastní zkušenost ) Pravda je, že jsem ho tím dotazem překvapil, nebyl si vůbec jistý, tak někam volal a ověřoval si to a po chvíli mně to potvrdil. Tak uvidíme :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

Díky za vysvětlení, tohle jsem nevěděl, ale to nic nemění na současné situaci, kdy pro mini v dvb-t není potřeba žádného modulu pro rozkodování nějakého programu, stačí jakýkoliv dvb-t tuner.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

Špatně čteš. Nabídka MINI je totiž uvedená jenom u televize a za cenu 154 kaček měsíčně. U internetu je uvedeno pouze "Navíc k jakémukoli internetu získáte špičkový příjem 25+ českých programů s 6 v HD." a když to rozklikneš (http://www.upc.cz/content/dam/www-upc-c ... ent/tv.jpg), tak o Nova HD ani zmínka.

Sdílet toto téma

Špatně čteš. Nabídka MINI je totiž uvedená jenom u televize a za cenu 154 kaček měsíčně. U internetu je uvedeno pouze "Navíc k jakémukoli internetu získáte špičkový příjem 25+ českých programů s 6 v HD." a když to rozklikneš (http://www.upc.cz/content/dam/www-upc-c ... ent/tv.jpg), tak o Nova HD ani zmínka.

Je zbytečné o tom polemizovat, prostě není a nebude. Zkusil jsi si přečíst ten můj odkaz ? Tam mají u mini jasně ty programy zaškrtnuté, takže někde je mají a někde je nemají, ale pravda je ta, že Nova HD u mini již nebude, ačkoliv do 31.3. tam byla. Když tedy jeden HD zrušili, ačekával bych náhradu jiným HD kanálem, ale vím, že u UPC je to utopie.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Standardní programovou nabídkou je myšlena nabídka Digitální televize. Digi Mini je započítávána stále mezi CATV. S novou smlouvou mezi CET21 a UPC se patrně zvedla cena a podmínky za šíření těch HD kanálů.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Je zbytečné o tom polemizovat, prostě není a nebude. Zkusil jsi si přečíst ten můj odkaz ? Tam mají u mini jasně ty programy zaškrtnuté, takže někde je mají a někde je nemají, ale pravda je ta, že Nova HD u mini již nebude, ačkoliv do 31.3. tam byla. Když tedy jeden HD zrušili, ačekával bych náhradu jiným HD kanálem, ale vím, že u UPC je to utopie.

Nejde o to, co mají nebo nemají u MINI, protože debata se vede o tom, co dostaneš k internetu. A tam to UPC mazaně nenazývá MINI, ale jenom neurčitě "25+ českých programů s 6 v HD", takže prostě smůla. Stěžovat by si mohl jedině ten, kdo fakt platí MINI za těch 154 kaček, ale takových asi moc nebude.

Sdílet toto téma

Nejde o to, co mají nebo nemají u MINI, protože debata se vede o tom, co dostaneš k internetu. A tam to UPC mazaně nenazývá MINI, ale jenom neurčitě "25+ českých programů s 6 v HD", takže prostě smůla. Stěžovat by si mohl jedině ten, kdo fakt platí MINI za těch 154 kaček, ale takových asi moc nebude.

Nemá cenu se dohadovat o slovíčka, nic na tom nezměníme, ale ani to, co říkáš ty není tak úplně pravda. I u internetu tu tv nazývají Digi-mini, zde to máš tučně modrými písmeny ( Digitální televize Mini v ceně ) : http://www.upc.cz/internet/fiber-power-40/

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku