Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Je to jednoduché. Ne každý bydlí v místě kde je dobrý dvb-t signál a nedochází ke kostičkování obrazu. Pro takové lidi je kabel jako dar z nebes a 28 Kč cena zanedbatelná.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V nabídce Digi-mini mají na jejich webu totální zmatek v programech. V seznamu programů tam mají všechny HD verze od Novy a Primy ( kromě Nova sport ), ale na jiném místě mají zase, že je tam jen 6 HD programů. Kdo se na to podívá poprvé, tak v tom má asi pěknej hokej, kterých to vlastně těch 6 HD programů je, když v seznamu programů je jich 11 :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Mají to dost nepřehledně, musí se v tom hledat - jak ve standardním rozlišení, tak v HD kvalitě (v nabídce Digi Mini pouze v SD).

Takže Nova HD v digi mini již nebude ? vždyt tam přece do zrušení byla ne ? mám v tom totální hokej :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cituji z článku : "Ve standardní programové nabídce se také ve všech tarifech objeví programy Nova, FANDA a Nova Cinema ve vysokém rozlišení."

Já si tedy vysvětluji tuhle větu tak, že i v digi -mini by měly být všechny tři programy od Novy v HD, ne jen Nova HD jako předtím. Chápu to správně ? Je tady někdo s touto digi-mini nabídkou, kdo by to mohl otestovat, zdali tomu tak je ?

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

Před malou chvílí jsem mluvil s klientským centrem UPC a bylo mně tam potvrzeno, že od dnešního dne jsou nově do nabídky digi-mini zařazeny i Nova Cinema a Fanda HD, samozřejmě že i Nova HD.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak v Brně dnes určitě ne, vše je při starém. Minulý týden jsem měl několik jednání s KC kvůli internetu a nabyl jsem dojmu, že levá ruka neví co dělá pravá.

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tak v Brně dnes určitě ne, vše je při starém. Minulý týden jsem měl několik jednání s KC kvůli internetu a nabyl jsem dojmu, že levá ruka neví co dělá pravá.

Operátor mně řekl i to, že to nemusí ještě všude fungovat, že to spouštějí od dnešního odpoledne, takže to prý nemusí ještě všude fungovat, ale pravda je i ta, že jeden operátor řekne něco a druhý úplně něco jiného ( vlastní zkušenost ) Pravda je, že jsem ho tím dotazem překvapil, nebyl si vůbec jistý, tak někam volal a ověřoval si to a po chvíli mně to potvrdil. Tak uvidíme :D

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
... Ca modul s tím vůbec nesouvisí, ten v digi-mini vůbec nemusí být, protože je to dvb-t, které nemá s Ca modulem nic společného !!

...

Jen tak na okraj, mýlíš se! I v DVB-T (v UPC kabelu) mohou být kódované stanice a dokonce tam z počátku také byly a k jejich dekódování byl zapotřebí CAM... Tedy byly tam i stanice, které tam dnes nejsou, tuším nějaké HBO....

Díky za vysvětlení, tohle jsem nevěděl, ale to nic nemění na současné situaci, kdy pro mini v dvb-t není potřeba žádného modulu pro rozkodování nějakého programu, stačí jakýkoliv dvb-t tuner.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

Špatně čteš. Nabídka MINI je totiž uvedená jenom u televize a za cenu 154 kaček měsíčně. U internetu je uvedeno pouze "Navíc k jakémukoli internetu získáte špičkový příjem 25+ českých programů s 6 v HD." a když to rozklikneš (http://www.upc.cz/content/dam/www-upc-c ... ent/tv.jpg), tak o Nova HD ani zmínka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Špatně čteš. Nabídka MINI je totiž uvedená jenom u televize a za cenu 154 kaček měsíčně. U internetu je uvedeno pouze "Navíc k jakémukoli internetu získáte špičkový příjem 25+ českých programů s 6 v HD." a když to rozklikneš (http://www.upc.cz/content/dam/www-upc-c ... ent/tv.jpg), tak o Nova HD ani zmínka.

Je zbytečné o tom polemizovat, prostě není a nebude. Zkusil jsi si přečíst ten můj odkaz ? Tam mají u mini jasně ty programy zaškrtnuté, takže někde je mají a někde je nemají, ale pravda je ta, že Nova HD u mini již nebude, ačkoliv do 31.3. tam byla. Když tedy jeden HD zrušili, ačekával bych náhradu jiným HD kanálem, ale vím, že u UPC je to utopie.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Standardní programovou nabídkou je myšlena nabídka Digitální televize. Digi Mini je započítávána stále mezi CATV. S novou smlouvou mezi CET21 a UPC se patrně zvedla cena a podmínky za šíření těch HD kanálů.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je zbytečné o tom polemizovat, prostě není a nebude. Zkusil jsi si přečíst ten můj odkaz ? Tam mají u mini jasně ty programy zaškrtnuté, takže někde je mají a někde je nemají, ale pravda je ta, že Nova HD u mini již nebude, ačkoliv do 31.3. tam byla. Když tedy jeden HD zrušili, ačekával bych náhradu jiným HD kanálem, ale vím, že u UPC je to utopie.

Nejde o to, co mají nebo nemají u MINI, protože debata se vede o tom, co dostaneš k internetu. A tam to UPC mazaně nenazývá MINI, ale jenom neurčitě "25+ českých programů s 6 v HD", takže prostě smůla. Stěžovat by si mohl jedině ten, kdo fakt platí MINI za těch 154 kaček, ale takových asi moc nebude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejde o to, co mají nebo nemají u MINI, protože debata se vede o tom, co dostaneš k internetu. A tam to UPC mazaně nenazývá MINI, ale jenom neurčitě "25+ českých programů s 6 v HD", takže prostě smůla. Stěžovat by si mohl jedině ten, kdo fakt platí MINI za těch 154 kaček, ale takových asi moc nebude.

Nemá cenu se dohadovat o slovíčka, nic na tom nezměníme, ale ani to, co říkáš ty není tak úplně pravda. I u internetu tu tv nazývají Digi-mini, zde to máš tučně modrými písmeny ( Digitální televize Mini v ceně ) : http://www.upc.cz/internet/fiber-power-40/

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...