Jump to content
Sign in to follow this  
Josef Novák

Zrušení platby přes terminál Sazky

Recommended Posts

Dnes prisel mail od Vdfn UPC s tim, ze uz od 1.8. nebude mozne platit pres terminal Szaky, coz byla jedna z nejlepsich moznosti platby, rychla, levna, brzy se platba pripsala (1-2 dny). Jeste v kvetnu, kdy uz vladl Vdfn, byla tato moznost uvedena ve vyctu bez jakehokoli varovani. Tak proc to ted tak narychlo rusite???? 

• 100 Mb/s
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • od UPC modem
  • Praha

Je to tak. Taky se mi to nelíbí. Za 15 ká jsem mohl zaplatit v jakémkoliv tabáku a druhý den byla platba. Teď budu muset každý měsíc zadávat var.symbol, číslo účtu...a čekat dva až tři dny než dojde. Škoda. Bankovní lobby dělá svý...

• Internet 50
  • 4 GB
  • Start
  • Modem
  • Brno

před 1 hodinou, Josef Novák napsal:

coz byla jedna z nejlepsich moznosti platby, rychla, levna, brzy se platba pripsala (1-2 dny).

Rychlá a levná? Když platba QR kódem mi nezabere ani 15 sekund a skoro bez poplatku. A za kolik dní bude platba připsána mě vůbec nezajímá, prostě jsem zaplatil a hotovo.

• Fiber Business 240
  • -
  • TV Komfort
  • Compal + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice

No, někteří (a občas i já) nechávají peníze v účtu jako rezerva na důležitější věci a takové platby jako za internet a tv zaplatí až na poslední chvíli v den splatnosti, tak že inkaso zřejmě nebude jejich volba.
Edited by thaischumi
  • Fiber Business 240
  • -
  • TV Komfort
  • Compal + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice

Celkem by mě zajímalo, jestli zdejší obhájci plateb přes Sazku stejným způsobem hradí třeba energie, nájem apod. Tipl bych, že zcela jistě ne, protože to tito dodavatelé a pronajímatelé nikdy takto neuměli :)

• Fiber Business 240
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Ubee, CAM
  • Brno

@marek-81 pořád máš možnost použít bezpoplatkový účet s okamžitou platbou zdarma. Nechápu co pořád řešíš jak na kolovrátku. Bezpoplatkový účet, okamžitá platba = peníze má protistrana během pár vteřin. Když se ti nebude líbit, že je to zdarma, jedna z bank to ma za korunu, nikoliv za patnáct jako v Sazce. Navíc při běžné platbě mají banky převody D+1 (max.). Když zaplatíš "dopoledne", je to klidně i D+0. Nevím, proč bys měl čekat dva až tři dny. Kde žiješ? Chápu, že jsi fixovaný na nějakou metodu platby, u piva bych ti to vysvětlil jinak. Hledáš problém tam, kde není, resp. kde se nabízí efektivní řešení. A pokud necháváš platbu internetu skutečně na poslední chvíli, tak zrovna ten QR kód ti operaci urychlí na pár vteřin bez nutnosti něco přepisovat. Rozumné řešení ti tady nabídli vícekrát i ti, kteří mívají řekněme jindy mírně nekonformní názory. Přestaň spamovat, nebo si najdi vhodnějšího providera. Vypadá to, že Sazku pro platby VF nezprovozní.

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • TC7200 (bridge)
  • Brno

@sodekczno, takže za prvé jsem odpovídal panu Novákovi. Za druhé je moje a jen moje věc jak platím, co platím a čím platím (nechápu tedy souvislost se spamem), za třetí jestli budu nebo nebudu měnit providera je moje věc tvá zbytečná starost a za čtvrté mi polib... tvář. Ten čtvrtý bod ber jako pokec u piva.

Edited by marek-81
  • Internet 50
  • 4 GB
  • Start
  • Modem
  • Brno