Jump to content

Co nejvýhodněji udělat s mým zařízením


Recommended Posts

Mám smlouvu s kabelovou televizí UPC (na televizi) a smlouvu s jiným operátorem na internet. Abych nevyvolával diskuse (mimo mísu, který operátor je nejlepší), neuvádím jeho jméno nyní, ale mohu to samozřejmě sdělit. Není to nic tajného. S oběma dohromady jsem spokojený pokud se týká kvality ale nyní nám do domu zavedli dalšího operátora (optický kabel - televize 40 zákl. programů a internet 30 M za 390 Kč - kvalita špičková, možnost doobjednat i na např. 1 měsíc za 10 - 20 Kč měsíčně program z rozšířené nabídky.) Takže není co řešit. Problém je v tom že jsem si asi před 2 roky (už je to po záruce - obojí) pořídil setbox Synaps CHD-3000 a k tomu modul k příjmu UPC (koupeno od LICY - doklady samozřejmě mám). Setbox je ještě s tím "starým" čipem, který i nahrávky ze "zakódovaných" programů nahrává nekódovaně takže je možné je přehrávat i upravovat v PC atd.

Takže bych pokud odejdu od UPC chtěl setbox a modul prodat.

Jenže karta ze setboxu je majetkem UPC takže ji budu muset vrátit a pak už to ve funkčním stavu nepředvedu případným zájemcům.

Poraďte co mám udělat, abych setbox i modul co nejvýhodněji prodal ale přitom neriskoval, že dostanu od UPC z jakéhokoliv důvodu pokutu za např. pozdní vrácení karty nebo něco jiného.

Bydlím na Ostravsku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...