Přejít na obsah
dmatejek

Eurosport HD

Recommended Posts

U Eurosportu HD vždy hraje anglická zvuková stopa.Po přehození za českou a přepnutí na jiný kanál, je tam ale zase angličtina. V menu TV mám nastaveno jako hlavní češtinu. Tak nevím. Zpozoroval jsem to včera, ale nevím jestli už to nedělá déle.

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD Mediabix, CA modul

Sdílet toto téma

Tak jsem prohlédnul menu a mám tam zvuk automaticky. I když to přenastavím tak bez změny. Všimnul jsem si, že u Eurosport HD je u možnosti zvuku pouze " mpeg czk" a potom dvě anglické stopy. U ostatních stanic je ale "mpeg Česky" plus popřípadě jiné zvukové stopy. Tak jestli nebude tady zakopaný pes.V menu tv je totiž taky"Česky" nikoliv "czk" . Tak to možná tv nerozpozná. Nevím jen nápad.

• lokalitaOlomouc
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD Mediabix, CA modul

Sdílet toto téma

U Eurosportu HD vždy hraje anglická zvuková stopa.Po přehození za českou a přepnutí na jiný kanál, je tam ale zase angličtina. V menu TV mám nastaveno jako hlavní češtinu. ...

Zas je zvuková česká stopa na EUROSPORTU HD asi přejmenovaná a musí se při každém přepnutí na tento kanál měnit.

Je nějaké řešení ?

U Eurosprtu 2 HD to je v pořádku.

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

Návštěvník

Je to pěkná otrava, že musím v TV přepínat na jazyk zvuku "nedefinováno" aby byla čeština při každém přepnutí kanálu. Nevím od kdy to tak je, naposled když jsem měl zapnutý Eurosport HD tak bylo vše v pořádku. A také je velký nepořádek v EPG, nesouhlasí co je vysíláno a co je uvedeno v EPG.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku