Přejít na obsah
Farkpoint

Wifi modem Technicolor TC7200

Recommended Posts

Ahoj,

prosim o radu. Nechal jsem si vymenit klasicky modem za tento novy wifi router od UPC a mam dva problemy:

1.)Kdyz chci hrat nejakou hru tak se ke me nikdo nemuze pripojit

2.)Mam tiskarnu kterou mam pripojenou k internetu pres tento router ale neda se na ni z internetu tisknout, mozna to je tim ze ma divnou ip adresu: 192.168.0.1

Diky

Sdílet toto téma

pročti si manuál a nastav si směrování, nebo si dej ten pc do DMZ (doporučuju přesměrovat porty na tvůj pc).

ohledně tiskárny - máš opravdu špatnou IP na tiskárně. Nastav si v tiskárně dhcp a v modemu si přiděl pevnou vnitřní IP na tu konkrétní MAC adresu.

ski1961: ano, ať tam je ještě větší bordel... opravdu chytré. Naopak, udělal dobře, že založil nové téma. Nebo, bylo by v pořádku, že tam napíše 5 lidí zaráz dotaz a vznikne guláš? Trošku přemýšlej ;) ale je pravda, že nadpis je nadepsán nešťastně.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Páni admini, cenzura funguje ? Kdo z Vás odstranil můj předešlý příspěvek ? To, že jsem napsal slušně, proč bylo založeno nové vlákno týkající se tohoto modemu, když stejné už tady je s odkazem na něj, tak jsem něco porušil, že byl příspěvek odstraněn ?

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Takze jsem se dostal do weboveho rozhrani. Je tam moznost filtrovani ip, mac, portu.

Zadal jsem tam mac adresu pc a po ulozeni mi prestal fungovat net. Dal jsem tam mac adresu tiskarny a take to nezmenilo nic. Zkusil jsem presmerovat porty a prestal fungovat prohlizec a nektere aplikace.

Tak co s tim?

Sdílet toto téma

farkpoint: http://www.upc.cz/pdf/TC7200_UserManual-CZ_final.pdf strana 36. Tou filtraci si naopak zablokujes pripojeni pc k internetu.

Občas pomůže i zapnutí UPnP, viz strana 31.

ski1961: ale jeho problem se toho tematu netýká, chápeš? Nebo se má snad v tom druhém fóru přeřvávat více lidí? Dneska už byl založený druhý dotaz ohledně tc7200, kdyby se mělo odpovídat ve stejném tématu, tak v tom vznikne guláš ;)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku