Přejít na obsah
mikotomas

Opakovaná ztráta kanálů

Recommended Posts

Dobrý den, před třemi dny jsem si pořídil služby od upc. Jsem vlastníkem televize Panasonic TX-L42G20E. Od upc jsem si objednal základní službu klasik 40+. Pro příjem televizního signálu využívám CA modul. Isntalaci jsem provedl podle návodu a televize bez problému naladila všechny televizní i rozhlasové stanice. Když televizi vypnu na kratší dobu vše běží jak má, problém však nastává když je tv vypnutá celou noc. Ráno po zapnutí nenalezne v režimu DVB- C žádné kanály. Konkrétně se zobrazí text: ŽÁDNÝ KANÁL NEBYL NALEZEN, ZKONTROLUJTE PŘIPOJENÍ, PŘÍPADNĚ MÍSTNÍ DOSTUPNOST SIGNÁLU, STISKNĚTĚ OK PRO ZAHÁJENÍ AUTOMATICKÉHO LADĚNÍ.

Aniž bych manipuloval s kabelem či s CA modulem tak po stisknutí OK se bez problému opět naladí veškeré kanály. Při krátkém vypnutí vše zůstane jak má a při delším vypnutí se celý problém opakuje. Při přepnutí do režimu DVB-T na tv se tento problém neděje. Chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, případně jestli nikdo neví jak to nejlépe vyřešit. Děkuji T.M.

Sdílet toto téma

Pansonic neznám, ale podle popisu soudím, že se jedná o vadu televizoru. Naladěné kanály se musí uložit so paměti tv, což by měla být paměť typu ROM, čila data by měla uchovat i bez napájení... Pokud se nenajde někdo s lepším nápadem, doporučuju reklamovat (pokud ještě lze).

Ještě bych pro jistotu zkusil vyloučit CA modul. Naladit bez modulu (nebo i s ním, to je jedno) a na nějakou dobu oželet předplacené programy a ověřit, zda i bez CA modulu dojde ke ztrátě naladěných programů...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku