Jump to content
Guest mikotomas

Opakovaná ztráta kanálů

Recommended Posts

Guest mikotomas

Dobrý den, před třemi dny jsem si pořídil služby od upc. Jsem vlastníkem televize Panasonic TX-L42G20E. Od upc jsem si objednal základní službu klasik 40+. Pro příjem televizního signálu využívám CA modul. Isntalaci jsem provedl podle návodu a televize bez problému naladila všechny televizní i rozhlasové stanice. Když televizi vypnu na kratší dobu vše běží jak má, problém však nastává když je tv vypnutá celou noc. Ráno po zapnutí nenalezne v režimu DVB- C žádné kanály. Konkrétně se zobrazí text: ŽÁDNÝ KANÁL NEBYL NALEZEN, ZKONTROLUJTE PŘIPOJENÍ, PŘÍPADNĚ MÍSTNÍ DOSTUPNOST SIGNÁLU, STISKNĚTĚ OK PRO ZAHÁJENÍ AUTOMATICKÉHO LADĚNÍ.

Aniž bych manipuloval s kabelem či s CA modulem tak po stisknutí OK se bez problému opět naladí veškeré kanály. Při krátkém vypnutí vše zůstane jak má a při delším vypnutí se celý problém opakuje. Při přepnutí do režimu DVB-T na tv se tento problém neděje. Chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, případně jestli nikdo neví jak to nejlépe vyřešit. Děkuji T.M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pansonic neznám, ale podle popisu soudím, že se jedná o vadu televizoru. Naladěné kanály se musí uložit so paměti tv, což by měla být paměť typu ROM, čila data by měla uchovat i bez napájení... Pokud se nenajde někdo s lepším nápadem, doporučuju reklamovat (pokud ještě lze).

 

Ještě bych pro jistotu zkusil vyloučit CA modul. Naladit bez modulu (nebo i s ním, to je jedno) a na nějakou dobu oželet předplacené programy a ověřit, zda i bez CA modulu dojde ke ztrátě naladěných programů...

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...