Přejít na obsah
jack

připojení wifi routeru k cisco 3208

Recommended Posts

Díky,jedná se o tento router http://www.blansko.net/cqpoint-cq-c605-router-wi-fi-802-11n-s-odnimatelnou-antenou-150m/product.aspx?id=364868

Jsem v tomhle směru naprostý laik tak se nedivte mým "debilním" dotazům. :)

Pokud to dobře chápu tak pak na ten router můžu připojit další počítače a ješte využívat wifi.

Co ip adresa?Tu router rozdělí?

Sdílet toto téma

ty tvrdíš, že seš laik, ale přijdeš sem s konkrétním "routerem"... k němu si došel jak? levnější zgarb už v sámošce neměli?

hele klidně ať seš laik, já zase třeba neumim vařit :roll: a to sem si myslel, že elektroodpad tenda nic nepřekoná, peklo zamrzlo, du si dát panáka poděbradky...

budeme dělat, že se nic nestalo a že tady ten odkaz neni... jak rychlej máš od upc internet? předpokládám, že požadavky na router sou úplně minimální, pletu se?

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

...k routeru jsem došel tak,že je to nejlevnější router,jde mě jen o to,aby mě jelo wifi a měl jsem více ethernet portů a aby to samozřejmě fungovalo.

Takže jak říkáš,požadavky na router jsou minimální.

Rychlost-37 Mbit.

Sdílet toto téma

Má,dával jsem to jen jako příklad.

Jde mě i o to,aby jsme měl i více lan vstupů a ne jen jeden jak je u modemu cisco 3208

Jěště jednou-díky moc!

Až koupím a zapojím tak se ozvu jak to dopadlo :salut:

Sdílet toto téma

Resil jsem to same a nakonec jsem na inzerat levne koupil Cisco 3925 a jsem naprosto spokojeny. Je to vse v jedne krabicce a gigabitove porty.

To jsem měl původně v plánu,ale co se tady jeden prodával tak mě bohužel unikl.

Musel si ten novej modem pak nějak řešit s UPC?

Sdílet toto téma

Já už koupil tři, pro celou rodinu :-) Jsou i v Annonci, na Aukru, na Bazosi... S tím přeregistrováním na svoji smlouvu je to někdy těžké, záleží na koho narazíš. Jednou jsem volal a mailoval 14 dní, jindy mi to udělali na první telefonát. Vždycky jsem si ale předem zavolal na infolinku aby mi podle výrobního čísla zkontrolovali, zda je ten modem opravdu odkoupený. Ceny jdou pomalu dolů, asi protože tenhle modem nezvládá 240mbit, ten poslední jsem dostal za 400,-

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Sdílet toto téma

To se mi taky občas snažili říct ale nebylo to nakonec potřeba. Stačí jen sériové číslo a fakt, že modem je odkoupený. Připadá mi, že na tento úkon neměli v UPC školení, protože každý se tam k tomu staví jinak.

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Sdílet toto téma

u me nejdriv puvodni majitel volal na infolinku a pak jeste musel napsat mail ze prevadi modem cislo ze smlouvy x na smlouvu y, do dvou dni byl preregistrovan prisla mi sms

• lokalitaPraha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku