Jump to content

Konec podpory starých modemů

Recommended Posts

Kontaktní formulář už neexistuje (nebo jsem ho nenašel), tak jsem to zkusil přes uvedenou emailovou adresu poradime@vodafone.com, zatím přišla automatická odpověď, že odpoví do pěti pracovních dní. O výsledku budu informovat.

• 150 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
před 6 hodinami, Ondrej1 napsal:

... nejlepší by bylo, kdyby mi nový modem poslali kurýrem/poštou/do Alzaboxu, ale to chci po Vodafonu asi moc?

Já pár měsíců dozadu kupoval nový CA modul. Ten mi ještě musel dovézt technik. Asi před měsícem jsem chtěl do dalšího zařízení dekódovací kartu. Už to najednou nešlo domluvit přes FB chat, ale musel jsem psát email. Pak mi přišlo několik emailů, jak si to předávají z člověka na člověka, že se mi ozvou a domluví termín na technika. Týden se nic nedělo, tak jsem volal a dozvěděl se, že kartu už poslali poštou (ani adresu nechtěli, poslali to na adresu ve smlouvě). Za další dva dny karta došla poštou.
Proces domlouvání byl hrozný, ale doručení pak už bylo fajn.

Edited by Zlaťák
  • Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • Technicolor, CA modul
  • Brno
V 20. 9. 2020 v 21:48, kebulek napsal:

Kamarádovi telefonovali začátkem září a tvrdili mu, že si modem musí vyměnit do 15.10., zajdeemu řekli 31.10. a mě třeba ještě nevolali vůbec, ani žádný email mi nepřišel. Tak jak to teda je? Posunul se termín nebo je datum pro každou lokaci jiné?

Termín se posunul.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

S Technicolory se to má tak, že narozdíl od ostatních starších modelů je jich v síti nejvíce, UPC resp. Vodafone by je nestihly vyměnit ani za 2 roky. Nové se tedy k zákazníkům už nedostanou, proto se ani nedají už zaregistrovat odkoupená. Jejich podpora byla ukončena, nechávají se tzv. dožít. Třeba nás za pár let čekají i výměny Technicolorů, ale dříve je potřeba od lidí dostat jiné modemy a pak budou následovat STB.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
  • 2 weeks later...

Zdravím, takže po přečtení diskuze tomu rozumím tak, že se svým odkoupeným modemem (roky bez problémů použivaným) nemám na výběr a musím teď nově do 31. 10. akceptovat pronájem nového (který již nejde odkoupit + s WiFi navíc, o kterou ani nestojím)?

• 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • UBEE EVM 3230 + CA modul
  • Brno