Jump to content
Matthew

Adapter pre CISCO modem

Recommended Posts

Guest

Kde se da tedy trafo objednat krome upc? Take bych nutne potrebovala???prosim poradte

To ti příjdě 200kč nějak vysoká cena? Např. gme.cz, ges.cz,... musí odpovídat výstupní napětí (V), proud (A) případně Watt (W) na výstupu musí být stejné nebo větší a stejný konektor :)

Edited by Guest
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Guest

Mě teď ten adaptér odešel přesně měsíc po záruce, ne nehráblo by vám? 600 za adaptér je docela garda. Poslíčka za 400 fakt nepotřebuju. To mi ho nemůžou poslat poštou, bo já si ho klidně dojedu vyzvednout k nim :(

Koupíš pomalu v každým elektru, nedělej z toho vědu. Adaptéry jsou naštěstí záměnný za jiný typy, klidně i s větším max. proudem, než jak měl origoš. A může to bejt i trafo, pulzní zdroj není podmínkou.

Zdravím, nemá tu někdo zkušenost s alternativním adaptérem pro model EPC3208? Dodávaný stabilizovaný zdroj napětí 15V/1A.

Našel jsem např. u GM tuto kombinaci (https://www.gme.cz/napajeci-adapter-sit ... -5-5-2-1mm + https://www.gme.cz/redukce-dc-5-5-2-1-4-8-1-7), ale trochu se bojím, aby to bylo OK a např. seděl ve zdířce napájecí kolík.

Díky za případnou radu.

Ja jsem tento modem provozoval nekolik mesicu bezproblemove s 12 V / 1,45 A adapterem od nejakeho scanneru.
(po tech nekolika mesicich neumrel, ale vymenil jsem modem - kvuli rychlosti - za COMPAL)

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenímodem Compal (bridge mode), CA modul

Zdravím, jaký je prosím rozměr napájecího konektoru u zdroje k modemu Technicolor TC7200?
Syn zdroj vyhodil.

Díky

• lokalitaZlín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD mediabox, CA modul