Přejít na obsah
Matthew

Adapter pre CISCO modem

Recommended Posts

To ti příjdě 200kč nějak vysoká cena? Např. gme.cz, ges.cz,... musí odpovídat výstupní napětí (V), proud (A) případně Watt (W) na výstupu musí být stejné nebo větší a stejný konektor :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mě teď ten adaptér odešel přesně měsíc po záruce, ne nehráblo by vám? 600 za adaptér je docela garda. Poslíčka za 400 fakt nepotřebuju. To mi ho nemůžou poslat poštou, bo já si ho klidně dojedu vyzvednout k nim :(

Sdílet toto téma

Koupíš pomalu v každým elektru, nedělej z toho vědu. Adaptéry jsou naštěstí záměnný za jiný typy, klidně i s větším max. proudem, než jak měl origoš. A může to bejt i trafo, pulzní zdroj není podmínkou.

Sdílet toto téma

Zdravím, nemá tu někdo zkušenost s alternativním adaptérem pro model EPC3208? Dodávaný stabilizovaný zdroj napětí 15V/1A.

Našel jsem např. u GM tuto kombinaci (https://www.gme.cz/napajeci-adapter-sit ... -5-5-2-1mm + https://www.gme.cz/redukce-dc-5-5-2-1-4-8-1-7), ale trochu se bojím, aby to bylo OK a např. seděl ve zdířce napájecí kolík.

Díky za případnou radu.

Sdílet toto téma

Ja jsem tento modem provozoval nekolik mesicu bezproblemove s 12 V / 1,45 A adapterem od nejakeho scanneru.
(po tech nekolika mesicich neumrel, ale vymenil jsem modem - kvuli rychlosti - za COMPAL)

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Zdravím, jaký je prosím rozměr napájecího konektoru u zdroje k modemu Technicolor TC7200?
Syn zdroj vyhodil.

Díky

• lokalitaZlín
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku