Přejít na obsah

Recommended Posts

Ahojte,

potřeboval bych poradit ohledně výběru STB pro příjem z UPC v HD kvalitě se záznamem na USB HDD.

Měl jsem asi týden AB CryptoBox 550HDC, ale fakt těžce neodladěný FW(aktualizovaný) a hrozný útlum signálu, servis se do měsíce neozval, tak došlo na vrácení peněz, tak hledám náhradu a jsem z toho jelen.

díval jsem se na :

Amiko CHD-8240 CI CX ETH PVR DVB-C

Golden Media UNI-BOX 2 (DVB-T/ T2/ C + DVB-S/ S2)

Amiko Alien 2 Triple tuner (S2+S2+T/ C) LAN PVR

nevím, třeba je ještě nějaký vhodnější

už se docela bojím, aby vše fungovalo. V podstatě mi jde jen o to nahrávání na HDD + klasické funkce, jako přehrávač z USB.

děkuji moc za postřehy

Sdílet toto téma

Ještě jsem našel tento - Amiko DVB-S2/T2 přijímač STHD-8840 CICXE.

Nemá někdo nějakou zkušenost ?

U AB CryptoBox 550HDC jsem měl problém, pokud byl STB vypnutý a v danou dobu se měl probudit na záznam na USB HDD, tak z deseti se asi 6x nenahrálo - disk se zapnul a hned i vypnul - vyzkoušel jsem 2 různé

Sdílet toto téma

Zdravím,

mám tv s ca modulem a chtěl bych si pořídit nějakou mašinku na nahrávání pořadů,která by mi ale sloužila pouze jako rekordér,ne jako settopbox pro sledování kabelovky,předběžně jsem vybral cryptobox-550-hdc,i přes kritiku autora vlákna, pozitiva na heurece mě přesvědčily.

K němu si musím u upc objednat ještě jeden ca modul s kartou,nebo stačí jen ta karta?

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox,CA modul

Sdílet toto téma

Tomus díky za odpověď.

Petrenka u toho AB CryptoBox 550HDC bylo možné sledovat nahraný pořad zatímco se jiný nahrával? A to že se nezapnulo nahrávání dělaly oba kusy?

Moc toho na výběr v této cenové relaci není,ještě když k tomu připočtu ca modul a ext. disk, tak si možná raději koupím ten jejich Kaon KCF-B4003HCO,je fakt tak strašnej jak plno lidí píše?

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-

Sdílet toto téma

A to Amiko to ma s tim nahravanim a nemoznosti sledovat uz nahrane taky tak? Uz jsem ten cryptobox objednal, ale toto je pro me dost velka prekazka.

Takze kdyz se divam na nejaky nahrany porad a casovac spusti nacasovane nahravani, tak se mi to prehravani vypne?

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-

Sdílet toto téma

Jak je to s Amiko Alien 2 Triple tuner (S2+S2+T/ C) LAN PVR ? Bude fungovat, kdyz do nej vlozim kartu ?

Nema totiz CI slot. Jde vubec od UPC objednat samostatna karta ? Zajima me jestli tam bude fungovat treba pres nejaky softcam v E2

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku