Přejít na obsah
TSY

Zmena na novy tarif a vernosti sleva

Recommended Posts

Zdravim momentalne vyuzivam internet 32/1.5 Mbps a TV mini. Za 817 kc mesicne.

Vsiml jsem si ze upc na zacatku zari zrychlilo a nabizeji napr. Kombi komfort 240 za 859kc s vernostni slevou. Chci se zeptat jestli teto slevy mohu vyuzit nebo je jen pro nove zakazniky a stavajici to maji o 300kc drazsi?

Dekuji za odpověď.

Sdílet toto téma

Aha tak v tom případě na to asi přestoupím, díky za rady..

Akorát škoda že neposkytují download a upload v poměru 1:1.

Neví někdo jaký k tomu mají důvod? Z hlediska technologie to není problém ne?

Sdílet toto téma

Návštěvník

No já chtěl toto:

Dobrý den, žádám o převedení všech mých služeb do balíčku Kombi Klasik 5+ (Internet 5M + DTV Klasik + EBT-sport) - za předpokladu, že změna je zdarma a celková cena bude cca 349 Kč ročně, při možnosti výpovědi 1x ročně.

A odpověděli toto:

...informujeme Vás, že se jedná o naší promo nabídku a ta je určena pouze pro nové klienty.

Litujeme, že Vám nemůžeme podat příznivější informaci, přesto věříme, že naše vysvětlení přijmete s porozuměním...

Pozn: Mám starter+sport a internet 5

Sdílet toto téma

No kdyz pominu tu chybu s cenou, tak balicek Kombi Klasik 5+ je podle ceniku pro vsechny uzivatele,

cena ale bude 299 Kc + pripadna mecisni zaloha za modem a STB a pokud budes sluzby snizovat ,tak i poplatek za snizeni sluzby.

jina vec je pak balicek se stejnym nazvem, ale s internetem 5+5 Mbit, ktery na webu stabilniinternet.cz, na ten ma opravdu narok jen novy uzivatel.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Mě skončila roční sleva a najednou po mě chtěli za digital starter se sportama + fiber power 780,- kč tak jsem tuto službu zrušil a objednal novou Kombi klasik 40+ 1balíček zdarma +internet 40/4 za dle jejich cenníku 499,- a přišla mi faktura na 399 kč a to v tom není žádná sleva :diky

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník
No kdyz pominu tu chybu s cenou, tak balicek Kombi Klasik 5+ je podle ceniku pro vsechny uzivatele,

cena ale bude 299 Kc + pripadna mecisni zaloha za modem a STB a pokud budes sluzby snizovat ,tak i poplatek za snizeni sluzby.

jina vec je pak balicek se stejnym nazvem, ale s internetem 5+5 Mbit, ktery na webu stabilniinternet.cz, na ten ma opravdu narok jen novy uzivatel.

Tak ano, v UPC operátor zaměnil ty balíčky (cenu jsem počítal včetně modemu). Takže mi to slíbili změnit na Kombi Klasik 5+.

Sdílet toto téma

Ono spis zalezi jaka faktura bude chodit priste, ted to mohl abyt nejaka pomerna castka jen za cast mesice.

aha,máš pravdu,nebylo to za celý měsíc,ale i těch 499,- jako nový zákazník je mnohem lepší než jako dlouholetý za 780,- :D

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník

Mám Netbox, ale ten zdražil o 50% tak uvažuju o přejítí na UPC 5+5.

-nevíte jestli je to agregovaná rychlost, nebo je to stabilně těch 10 Mbit?

-je tam garance ceny na nějakou dobu (u Netboxu to byly 2 roky) nebo mi to po pár měsících můžou zdražit?

Sdílet toto téma

Návštěvník

Slamb:

Dík za odpověď. Já jen že jsem na jakémsi fóru četl, že UPC většinou jede za zlomek deklarované maximální rychlosti protože je to sdílené připojení. Takže to není pravda? A ještě je v podmínkách tarifu 5+5 napsané, že jede rychlostí 10Mbit. To "až" mě tam zaráží.

Sdílet toto téma

pravda to samozřejmě neni, sám sem měl upc asi 9 let a když se jednou za pár let stalo, že to jelo pomalu, tak reklamace a sleva za nefunkční období...

to znamená, že až budeš z taiwanu cucat rychlostí pár KB/s, tak se nemáš divit :lol: a píšou ho tam snad úplně všichni :roll:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Mám Netbox, ale ten zdražil o 50% tak uvažuju o přejítí na UPC 5+5.

-nevíte jestli je to agregovaná rychlost, nebo je to stabilně těch 10 Mbit?

-je tam garance ceny na nějakou dobu (u Netboxu to byly 2 roky) nebo mi to po pár měsících můžou zdražit?

U Netboxu můžeš dát výpověď a ihned uzavřít novou smlouvu se závazkem na rok, resp. 2 roky a budeš mít opět zvýhodněnou cenu (např. za 299Kč měsíčně rychlost 30/15, od 23 do 9 hodin pak 100/100). Ale už při podání výpovědi tě bude nejspíš Netbox kontaktovat a nabídne ti onu výhodnější cenu sám.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Návštěvník

to Einc:

Právě že ten výhodný tarif 30/15 za 300,- na 2 roky ti šmejdi z Netboxu zrušili a místo toho zavedli 50 Mbit za 450,-. A to jejich "zvýhodnění" je za 350,- na půl roku, ale smlouvu musím podepsat na dva roky. Takže půl roku budu platit 350 a zbylý rok a půl budu vázán platit 450,-

Upřímě řečeno, mě bohatě stačí ten 12/6 co mám teď. Většina serverů stejně neumožní stahovat víc jak 300kB/s. Jaké je dostačující rychlost podle vás?

to Krpec:

5+5 za 200,- je jen pro nové zákazníky. To je takový český folklór. Kašleme na věrné, pravidelně platící zákazníky.

Sdílet toto téma

to Einc:

Právě že ten výhodný tarif 30/15 za 300,- na 2 roky ti šmejdi z Netboxu zrušili a místo toho zavedli 50 Mbit za 450,-. A to jejich "zvýhodnění" je za 350,- na půl roku, ale smlouvu musím podepsat na dva roky. Takže půl roku budu platit 350 a zbylý rok a půl budu vázán platit 450,-

Upřímě řečeno, mě bohatě stačí ten 12/6 co mám teď. Většina serverů stejně neumožní stahovat víc jak 300kB/s. Jaké je dostačující rychlost podle vás?

to Krpec:

5+5 za 200,- je jen pro nové zákazníky. To je takový český folklór. Kašleme na věrné, pravidelně platící zákazníky.

Máš pravdu a já se tímto omlouvám za mylnou informaci. Opravdu to tak vypadá, že managementu Netboxu spadlo na hlavu nějaké hodně těžké závaží, protože vymyslet tarify, které aktuálně platí od října, to normální člověk nemůže myslet ani z legrace, natož vážně (rychlost netu v tarifech je brána jako součet up+down, takže jejich 50Mbps je ve skutečnosti 25/25 nebo 40/10 nebo 10/40 atd.) :puker::puker::puker:

Sdílet toto téma

o tom psali na živě, to je nehorázná chlívárna :lol: místo aby zrychlili, tak ze současnýho 100/100 udělali 75/75 (případně 100/50 nebo 50/100) a řikají tomu 150 :lol: prasata, no... ale co čekat od firmy, která zkoušela nabízet 250/250 za 2500 :thumbdown: aspoň že v balíčku s televizí (zatim :?: ) nechali 100/100 :roll:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku