Přejít na obsah
jackass

brutalni kolisani rychlosti

Recommended Posts

to neni žádný brutální kolísání rychlosti stahování, to je naprosto stabilní a skokovej pokles z 240 na 0 až 5 Mb/s... což je zajímavý :lol: naopak ten upload kolísá celkem dost - od 8 do 19 Mb/s... bylo by fajn měřit přes ftp.upc.cz, testovací servery na speedtestu mají čas od času svý dny, resp. svý různě dlouhý období, kdy občas prostě nestíhají... jestli používáš antivir a firewall, tak vypnout obojí 8)

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

No on ten upload takhle kolisal vzdycky :D ale nikdy sem to nejak moc neresil protoze ho moc nevyuzivam...antivir atd jsem uz vypnout zkousel...v pc to nebude protoze je ten samej problem na cerstve nainstalovanem notebooku :( spis je divny ze kdyz ten modem vypnu na tu pulhodinku tak to pak jede nejakou dobu v pohode...na ftp.upc.cz jede fiber240_30s.bin pres chrom 200-500 kb/s a pres idm 2-3 mb/s :D coz taky moc nechapu.

Sdílet toto téma

odpojit router byla prvni vec co sem udelal :D vsechny ty testy sou primo modem napojenej na pc :( vypada to ale ze to zacina pomalu stoupat :D pred chvili uz to bylo na 20mbs...kdybych tam dnes zavolal tak by nekdo dorazil stejne asi az v pondeli co?

Sdílet toto téma

U me byl technik ihned,vymenil privodni kabel,zasuvku a konektor v rozvodovy skrini a problem furt ten samej na moji rycvhlost 120+ kolisani 40-107(max jsem mel asi jen 2x),pry vic udelat nemuze takze co dal? Asi jen sedet a koukat na ty paradni skoky v rychlosti :thumbdown:

Sdílet toto téma

Tusim, ze jediny, co garantuji je rychlost, podle vseho u tebe je "problem", tak si zazadej o kompenzaci skrz reklamaci pres kontaktni formular.

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

U me byl technik ihned,vymenil privodni kabel,zasuvku a konektor v rozvodovy skrini a problem furt ten samej na moji rycvhlost 120+ kolisani 40-107(max jsem mel asi jen 2x),pry vic udelat nemuze takze co dal? Asi jen sedet a koukat na ty paradni skoky v rychlosti :thumbdown:

Predevsim zkontrolovat signal a ztraty paketu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Takze problem je vyresen :D po dvou dnech zkouseni vseho mozneho nakonec pomohlo podrzet 10s tlacitko reset...na modemu byl sice napis reset ale nad nim nebyla dira :D asi sem zrovna schytal nejakej zmetek :D takze sem musel modem rozdelat a tlacitko podrzet primo na te desce :roll: myslel sem ale ze reset v podstate jen natvrdo vypne a zapne modem...ale asi to tak neni no :D protoze vypinat a zapinat sem ho zkousel fakt hodnekrat :D

Sdílet toto téma

Tak po planovaném výpadku 10.10. je rychlost ala Dial-Up. Rychlost se pohybuje kolem 100kbit. Voláno na UPC a zjištěna velká ztrátovost. No na to, že mám cca měsíc nové připojení tak mě to dost nas*alo. Předtím jsem měl Motorolu a Fiber32 a celkově 5let naprostá pohoda.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Jj přesně tak, byl jsem přepojen v rozvodné skříni a zatím je to v pohodě:) Zajímavé ale je, že do plánovaného výpadku dne 10.10. naprosto v pohodě. Možná souhra náhod.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Tak mne jel internet 40 megabitu presne prvnich 14 dni :) Od te doby jede 30, co je akorat tech "smluvnich" 66% :puker: Cimrman by rekl, ze s tim muzeme nesouhlasit, muzeme o tom diskutovat, ale to je asi tak vsechno, co s tim muzeme delat...

Sdílet toto téma

Tak mne jel internet 40 megabitu presne prvnich 14 dni :) Od te doby jede 30, co je akorat tech "smluvnich" 66% :puker: Cimrman by rekl, ze s tim muzeme nesouhlasit, muzeme o tom diskutovat, ale to je asi tak vsechno, co s tim muzeme delat...

kdyz tomu eletroodpadu wr841 kteremu rikas router

tak se nediv nemas kupovat odpadky a nicit je alternativnim fw a pak se divit ze ti to jede pomalej :cheers:

Bud v klidu, flamere, ten router zvladne hrave unatovat jednou tolik i pres wifi, takze mam slusnou rezervu ;) Uz to zas jede 40, asi meli nejakej linej den. Asi podle toho, jakou zrovna dostanu IP, nebo byla v Londyne proste mlha :jocolor:

to ti fak zerem v..e napred jsi ztezujes ze ti to nejede a pak z nas delas ....

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Bud v klidu, flamere, ten router zvladne hrave unatovat jednou tolik i pres wifi, takze mam slusnou rezervu ;) Uz to zas jede 40, asi meli nejakej linej den. Asi podle toho, jakou zrovna dostanu IP, nebo byla v Londyne proste mlha :jocolor:

edit: tak je to optravdu jak ktery den, nekdy jede jen 30, jiny to skoro tech 40 da...

Sdílet toto téma

Asi pred 2 tydnama jsem konecne 100% prisel na to cim to je tak to sem hodim kdyby nekdo nekdy mel stejnej problem :D je to celkem legracni a nikdy jsem nic takovyho nezazil :D Cele to bylo tim ze jsem mel router/wifi moc blizko modemu...modem ani nemusel bejt napojenej pres router, proste stacilo aby byl router zaplej a byl tak 20cm od modemu a net proste spadl na 50kbs :D takze sem jen koupil 2 metrovej kabel... modem mam na jedne strane stolu router na druhe a vse je v pohode :D

Sdílet toto téma

To je zajimavy, nebyl proste spatnej jen ten kabel? Ja mam kabel mezi modemem a routerem 1m a chodi mi to po nekolika porodnich bolestech uz bez problemu, zrejme to vyresil reset cisca. Schvalne to zkusim nekdy spojit jeste 0.5m patchem :) Technika je nekdy nevyzpytatelna, ani ve wiki nepisou, ze by mela byt nejaka mininmalni vzdalenost mezi zarizenima: https://en.wikipedia.org/wiki/Ethernet_ ... le_lengths

Sdílet toto téma

Návštěvník

Nj jackass, ze ty mas Ubee3206 ? Tam zapomnel vyrobce odstinit hlavni RF smesovac nebo spis bez toho stineni prodaval levneji , takze Wifi zarizeni rusi doprednou frekvenci 354 a 362MHz, a tim padem je tam velka ztratovost... Uz se to tady nekde psalo, pomuze dat WIFI zarizeni minimalne 1m od modemu :cheers:

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku