Jump to content
thespeedding

Problém s kostickovanim (HD PVR)

Recommended Posts

Také Vám to stále kostičkuje? Dnes pozorováno na HBO HD, Eurosport2 HD, Nova Sport HD, všude dochází k zasekávání zvuku a kostičkování obrazu. U Vás to samé, nebo jde jen o můj problém? Děkuji za reakce. Lokalita Praha - Letňany

Guest

Re: Problém s kostickovanim (HD PVR)

Příspěvekod Misapes » stř, 15.1.2014, 19:56

Výpadky zvuku na všech programech kabelovky, lokalita Ostrava - Zábřeh, předchází místy kostičkování v obraze. :cry:

Problémy :thumbdown: rovněž přetrvávají. Ostrava - Zábřeh...

Strakonice také, kostičkuje obraz, sleduji hlavně HD, jsem zvědav kdy si toho všimnou tam kde mají ......

Jednou, kdyz asi tyden zlobila kabelovka a forum bylo plne prispevku, jsem naivne napsal do UPC. Dozvedel sem se neco ve stylu, ze nejake forum pro par lidi nic nesignalizuje a UPC ma vse v pohode. Takze asi tak... :?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Mělník

Teď jsem aktivně koukal na ČT1HD a za hodinu nic. Ani jedna kostička, zvuk jak víno. Dělá to v nějakém určitém časovém období? Pozorujete problémy i dnes?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Guest

podobné výpadky se objevovaly těsně před spuštěním nových programů SS1 a SS2HD. tak možná....

Guest

V Brně to samý již 2 den - kostky + zvuk , je to čím dál tím horší , platíme za mizerný HD obraz-UPC to tak trochu posírá.

Guest

Stále kontaktovat technickou podporu na zákaznickém centru!Sem to psát nepomůže... :wink:

Mno nevim, ale kdyz to dam tady na forum, tak docela casto dojde k vyreseni v radu hodin...Moje zkusenost.

Jina Melnik taky kosticky na CT1 HD!

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Mělník

Mohl by mi někdo napsat, jak často to kostičkuje a zda v nějaké určité době nebo při určité věci (například rychlejší pohyb)?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

ono to ani klasicky nekostickuje, spis bych rekl ze ujedou jako cele pruhy obrazu napr. ve trech radkach a zakolisa zvuk, neda se rict, ze by to bylo pri akcni scene nebo strihu, pozoroval jsem to jak v sobotu na CT2 HD tak v nedeli na CT1 HD cca od 20hod dále zhruba co deset minut, CA modul, TV Samsung 40"

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Technicolor bridge, 3x CA modul
  • Praha

Tohle pozoruji také i když ne tak hustě, ale protože jsem v jiném regionu, myslím, že je to asi běžný jev provázející digitální vysílání. Asi se toho nedá zbavit, jako jsme brali celkem za normální občasné přeskočení obrazu v analogu.

• Internet 200
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
  • Teplice

Guest
ono to ani klasicky nekostickuje, spis bych rekl ze ujedou jako cele pruhy obrazu napr. ve trech radkach a zakolisa zvuk, neda se rict, ze by to bylo pri akcni scene nebo strihu, pozoroval jsem to jak v sobotu na CT2 HD tak v nedeli na CT1 HD cca od 20hod dále zhruba co deset minut, CA modul, TV Samsung 40"

Pozoruji to také stejně v Jablonci n.N. Mám totéž vybavení, TV a CA modul. Blbne to asi poslední 2 týdny, dosud bylo vše v pořádku.