Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
hafosan

Zrychlení internetu

Recommended Posts

Žádal už někdo o nové tarify internetu s věrnostní cenou?? Podle té jejich kampaně jsem původně myslela, že rychlost navýší automaticky všem. Ale tohle je nějaké divné.

Mám Fiber Power 30 za 388Kč a za Fiber Power 40 bych platila věrnostních 299 Kč, ale odrazuje mě že je tam podmínka uvázat se na rok, jinak naúčtují plnou cenu. A to je docela pálka. Taky bych asi musela měnit ED 2 za ED 3 modem za 655 Kč (takže by se mi ta sleva "vyplatila" až za 7 měsíců používání) :|

Sdílet toto téma

joo, to byl trochu fail, ale ten současnej technicolor už by měl bejt ok :lol:

zařízení pro upc služby lze kupovat jenom od upc, případně od původních zákazníků, který si je od upc koupili...

zainvestuj do obyčejnýho modemu za 1300, ten bude stíhat vždycky, k němu pak vlastní router a ten když to časem přestane dávat, budeš to moct vyčítat jenom sobě nebo tomu, kdo ti onen konkrétní model doporučil :)

btw u rychlostí 40/4 a 120/12 fungujou všechny současný ed3 modemy bez potíží...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

za Fiber Power 40 bych platila věrnostních 299 Kč

Prosim kde v ceniku vidite takovou cenu, za tuto cenu vidim v ceniku Kombi Klasik 5+ (Internet 5M + DTV Klasik + EBT) , Fiber Power 40 vidim vernostni cenu 449,-. Nebo je to nejaka zvlastni nabidka v retenci?

• lokalitabrno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Mám Technicolor a rychlost je opravdu mezi 215-235 Mb, upload 19.6 Mb. Co mně však zaráží, wifi kolem 35 Mb. Opravdu je poměr rychlosti pevného připojení a wifi z Technicoloru až 7x menší? Je to v pořádku?

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefon 100 minut
  • zařízeníHd mediabox,

Sdílet toto téma

Taky mě to zaráží.Prej je to zarušením okolníma wifinama.Technicolor neudrží wide kanál(40MHz) a rychlost spadne skoro ze 100M na 30-40M.Zajímalo by mě,jestli se někdo najde,komu ten wide kanál drží neustále.Už jsme to řešili tady http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=1&t=4800&p=74704#p74704.

• lokalitaOstrava-Poruba
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Radiofrekvenční pásmo 2,4 GHz je (nebo bylo) volné pro kohokoli a cokoli, není regulované. Používá je mnoho známých i méně známých služeb. Namátkou: bezdrátové domovní zvonky, bezdrátové sety klávesnice & myš, bezdrátový přenos A/V a spousta dalších služeb a "služeb"... Tak se nedivte.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Tomusi, odkaz na tento článek by neměl zapadnout v nepřehledných tématech. Myslím, že by si jej měl každý před položením dotazu na problém s wifi přečíst jako první...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Psalo tady několik lidí co má za Ciscem nebo Technicolorem zapojený TP-LINK TL-WR1043ND.Napište jak jste na tom s rychlostí wifi.Předpokládám,že bez problémů jedete na sd+wide kanál a máte rychlost okolo 70-80M.

• lokalitaOstrava-Poruba
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

UPC | Navyšujeme rychlost internetu zdarma! Rychlost internetu bude navýšena na 120 Mb/s pro období 1. 7. 2014 až 31. 8. 2014. Po tomto období dojde k automatickému návratu k Vaší původní rychlosti.

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Cisco EPC 3208

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku