Jump to content

Pomalé stahování


Recommended Posts

Od soboty večer pozoruji pomalou rychlost stahování z různých placených serverů jako Sharerapid,Cz share,Fastshare,ale třeba i ze slunečnice.U placených rychlost max. do 1mega a u slunečnice kolem 1,5 mega.Říkal jsem si ,asi nějaká porucha,uvidí se v pondělí.Dnes ráno mi kolega v práci sdělil,že má stejný problém.Jinak moje lokalita je Ostrava-Poruba,kolegova Ostrava-Zábřeh.Mám UPC Fiber 60 a kolega UPC Fiber 120.Až dnes večer přijedu z práce domů vše zas vyzkouším,případně zavolám KC.Jen doufám,že UPC neblokuje servery.

Link to post
Share on other sites

Tak večer vše vyzkoušeno ze stejným výsledkem.Použil jsem i druhý noťas z práce,který jsem nedávno přeinstaloval.Volal jsem na technickou podporu.Dokonce dotyčnému operátorovi stačil test ze speedtest.net,mimo jiné 15,5 mega download samo po resetu modemu.Poté mi na středu ráno objednal technika a pak na dálku restartoval modem.Nic se tímto krokem nezměnilo.Podotýkám,že vše je odzkoušeno na dvou noťasech s různým operačním systémem,rovněž zkontrolovány veškeré kabely k modemu a taky odzkoušeno i na jiných fungl UTP kabelech.Jak to dopadlo, tak samozřejmě zde poreferuji.Zatím Ahoj!!!!

Link to post
Share on other sites

Mam stejny problem od soboty odpoledne (14.9). Mam kombi komfort 120mb. Rano jsem jeste stahoval z share-rapid cca 13,5MB/s odpoledne uz jen 2MB/s. Situace je stejna i ted. Share-rapid pretizeny neni, zkouseno v praci ve stejny cas.

Jinak internet funguje normalne, z uloz.to stahuju plnou rychlosti.

Link to post
Share on other sites

Vubec ne. Zkouseno na vice mirorech. Cokoliv z share rapid jede pomalu. Navic ve stejny cas jsem vyzkousel stejny soubor stahovat v praci a jelo to max rychlosti.

Jeste upresnim lokalitu Ostrava Hrabuvka.

Link to post
Share on other sites

Od 13.9.2013 signál připojení dobrý a internet pro jistotu nepřipojíme vůbec. Lokalita Ostrava - Zábřeh. Přes UPC podporu vzdáleně restartovaný modem, kabely zkontrolovány...Máme objednaného technika z UPC na čtvrtek...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...